English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečiai kelia kvalifikaciją mokymuose

Visą šią savaitę Pasieniečių mokykloje pareigūnams vyksta kvalifikacijos tobulinimo kursai „Rusų kalba (pasienio tikrinimai)“ ir „Savigynos instruktorius (I dalis)“.

 

Rusų kalbos mokymuose dalyvauja 9 pareigūnai, dirbantys pasienio kontrolės punktuose ir kurių rusų kalbos mokėjimo lygis yra ne žemesnis negu A2,  iš Ignalinos, Varėnos ir Vilniaus rinktinių. Užsiėmimuose pasieniečiams dėsto Integruotų dalykų skyriaus specialistai. Kursų metu pasieniečiai mokosi teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų naudojant rusų kalbą pasienio tikrinimuose. Pareigūnai tobulina profesinės rusų kalbos komunikacinę kompetenciją, atliekant asmenų ir transporto priemonių patikrinimus kertant sieną bei vykdant sienų stebėjimą, plečia profesinės rusų kalbos žodyną ir gilina rusų kalbos vartojimo įgūdžius, reikalingus kasdienėse situacijose darbe.

 

Savigynos instruktorių mokymuose dalyvauja 16 pareigūnų iš Ignalinos, Lazdijų, Varėnos, Vilniaus, Pagėgių, Pakrančių apsaugos, Ignalinos atominės elektrinės apsaugos, Specialiųjų užduočių, Aviacijos rinktinių. Užsiėmimuose pasieniečiams dėsto Integruotų dalykų  ir Mokymo organizavimo skyrių specialistai. Šių mokymų tikslas yra parengti pareigūnus, galinčius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) struktūriniuose padaliniuose vesti savigynos užsiėmimus. Šie instruktoriai mokymų metu įgytas žinias ir praktinius įgūdžius galės perteikti VSAT struktūrinių padalinių pareigūnams. Dalyviai gilina žinias apie specialiųjų priemonių panaudojimo teisinius pagrindus, atsakomybę šalinančias aplinkybes, tobulina praktinius įgūdžius savigynos srityje, formuoja metodinius įgūdžius organizuojant ir vedant užsiėmimus, tobulina žinias ir praktinius įgūdžius pirmosios medicininės pagalbos suteikimo srityje ir mokosi analizuoti savo ir kitų asmenų emocinę būseną įvairiose stresinėse situacijose.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве