English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklos pareigūnai dalyvauja rengiant interaktyvią anglų ir rusų kalbų mokymo priemonęLapkričio 13 d. tarp Pasieniečių mokyklos ir Latvijos Respublikos valstybės sienos apsaugos koledžo buvo pasirašyta partnerystės sutartis dėl Europos Sąjungos programos "Erasmus" + strateginės partnerystės projekto Nr. 2014-1-LV01-KA202-000487 „Strateginė partnerystė dėl anglų kalbos mokomosios priemonės pasieniečiams plėtojimo“ įgyvendinimo.


Pagal šią sutartį praeitą savaitę (gruodžio 8-12 d.) Mokymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Ignas Valkauskas, Integruotų dalykų skyriaus vyriausiosios specialistės Anna Volčok ir Alicija Urbanovic bei  Profesinių dalykų skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Ugianskytė dalyvavo (Rezeknėje, Latvija) pirmajame iš šešių projekto įgyvendinimo susitikimų. Šį projektą rengia kolegos iš Latvijos pagal gautą  Europos Sąjungos paramą. Projekto tikslas – parengti interaktyvią mokymo priemonę, padėsiančią pasieniečiams mokytis užsienio kalbų. Susitikime taip pat dalyvavo Estijos ir Lenkijos Respublikų pasieniečius rengiančių mokymo įstaigų atstovai.
 

E.mokymosi priemonę sudarys su sienos apsauga susijusi terminologija – žodžiai ir frazės anglų ir rusų kalbomis, bei jų vertimas į nacionalinę kalbą, garso failai taisyklingam tarimui, autentiški garso ir vaizdo įrašai, kurie bus filmuojami realiose situacijose pasienio kontrolės punktuose. Šioje priemonėje besimokantys atras užduočių, kurias atlikę sužinos savo užsienio kalbos mokėjimo lygį, gaus atsakymus į padarytas klaidas ir patarimus tolesniam mokymuisi. Siekiant vartoti vienodus terminus, bus sudarytas terminų žodynas. Teminiu atžvilgiu priemonė neapsiribos tik užsienio kalbos mokymu, bet apims ir profesines temas, pavyzdžiui, „Automobilių tikrinimas“, Vizos“, „Sulaikytųjų apklausa“ ir kitas glaudžiai susijusias su ES išorės sienų kontrole. Mokėdamas bendrauti šiomis temomis užsienio kalba pasienietis galės glaudžiau bendradarbiauti su kolegomis užsienyje, siekiant užkirsti kelią prekybai žmonėmis, neteisėtai migracijai, prekybai vogtais automobiliais, kontrabandai.


Projektas truks iki 2016 m. rugpjūčio 31 d. Parengta interaktyvia kalbų mokymo priemone galės naudotis Pasieniečių mokyklos kursantai, dirbantys pareigūnai ir visi kiti norintys tobulinti savo užsienio kalbų gebėjimus ir plėsti žinias.


Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве