English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vilniaus rajono moksleiviai susipažino su galimybėmis tapti profesionaliais pasieniečiais

Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazistai, Paberžės „Verdenės“, Eitminiškių, Buivydžių, Sužonių ir Bezdonių vidurinių mokyklų aukštesniųjų klasių moksleiviai susipažino su galimybėmis tapti profesionaliais pasieniečiais.  


Ketvirtadienį Pasieniečių mokyklos pareigūnė Dangutė Kivilšienė ir kursantas Marekas Griško lankėsi Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijos organizuotoje „Karjeros dienoje“. Kartu renginyje dalyvavo ir kitos Vilniaus profesinio mokymo įstaigos.


Renginyje pareigūnė gausiai susirinkusiems moksleiviams papasakojo apie Valstybės sienos apsaugos tarnybos  pareigūnų darbą, socialines garantijas, pasieniečių galimybes bei perspektyvas, apie tai, kodėl yra garbinga pasirinkti pasieniečio profesiją ir apie tai, ko mokoma  mokykloje, pristatė bendrus atrankos reikalavimus.  
Po visų oficialių mokyklų prisistatymų jaunuoliai galėjo gyvai pabendrauti su kiekvienos profesinio mokymo įstaigos atstovais. Pasieniečiams skirtoje vietoje  moksleiviai galėjo pačiupinėti tarnyboje naudojamus prietaisus ir amuniciją bei iš kursanto pirmų lūpų išgirsti apie jų mokymosi ir gyvenimo sąlygas. Jaunuoliai buvo labai žingeidūs, daug klausinėjo ir smalsiai žvalgėsi pro pasienietiškus žiūronus.


Pasieniečių mokyklos pareigūnai ir kursantai nuolat lankosi įvairių miestų ir rajonų gimnazijose, mokyklose. Tokie susitikimai  organizuojami siekiant populiarinti pasieniečio profesiją, ugdyti jaunąją kartą, vaikų pilietines ir dorovines nuostatas.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве