English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Būsimieji pasieniečiai pasveikino savo mokytojus

Artėjančios Tarptautinės mokytojų dienos proga mokykloje kursantai sveikino savo mokytojus ir kartu išbandė savo patirtį bei žinių lygį viktorinoje „Protų mūšis“.


Trečiadienį pirmą kartą būsimieji pasieniečiai kartu su savo mokytojais dalyvavo viktorinoje „Protų mūšis“. Šią žinių kovą organizavo Mokymo organizavimo ir Profesinių dalykų skyriaus pareigūnai. Aktyviai protų mūšyje dalyvavo net 10 kursantų ir 2 mokyklos darbuotojų komandos, kurias sudarė nuo 2 iki 8 dalyvių. Viktorina vyko penkiais etapais, kuriuose visi dalyviai turėjo atsakyti į 52 klausimus. Po įnirtingų kovų triumfavo mokyklos mokytojų ir darbuotojų komanda, pasivadinusi „Rojaus obuoliukais“ ir surinkusi 33,5 balo. Ne daug nuo varžovų atsiliko ir kita mokyklos darbuotojų pavadinimu „PM KB“ komanda, surinkusi 33 balus, ir pelnė antrą vietą. Trečioje vietoje liko mokyklos įvadinio mokymo kursų kursantų komanda vardu „Įvadiniai“, surinkusi 30 balų.


Ketvirtadienį didžiojoje salėje šventinio renginio metu kursantai savo mokytojams dėkojo mokytojams už kantrybę, supratimą ir dedamas pastangas įgyti reikiamas profesines žinias bei dovanojo jiems gėles. Renginyje dalyvavo ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Bendrųjų reikalų valdybos viršininkės pavaduotojas pulkininkas leitenantas Raimondas Valkauskas, mokykloje veikiančios parodos „Metų laikai + amžina vasara“ autorius pirmos Lietuvos Respublikos pasienio policijos Vilkaviškio baro viršininko vaikaitis Donatas Ivanauskas. 


Renginio metu Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia pasveikino visus mokytojus ir palinkėjo kantrybės darbe. Jis įteikė apdovanojimus mokyklos pareigūnams ir viktorinos „Protų mūšis“ prizininkams diplomus ir prisiminimo dovanėles.


Šia proga D. Ivanauskas renginio dalyviams mielai pristatė mokykloje nuo rugsėjo 1 d.  eksponuojamą parodą  „Metų laikai + amžina vasara“. Šventę vainikavo mokykloje susibūrusio darbuotojų vokalinio ansamblio debiutinis pasirodymas.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве