English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
  

Pasieniečių mokykla
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192 Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200, faks. (8 5) 232 5154
anoniminio pasitikėjimo tel. (8 5) 2439030  
Įm.k.:111961834
Paramos gavėja 
nuo 2011-01-20 mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Stojantiesiems

KUR IR KAIP PATEIKTI DOKUMENTUS, REIKALAVIMUS PRETENDENTAMS rasite paspaudę čia.

Asmenys, norintys gauti siuntimą mokytis mokykloje, turi kreiptis į tarnybos rinktines ir pateikti prašymus iki 2017 m. liepos 17 d.; 


Pretendentų fizinio pasirengimo įskaita – 2017 m. rugpjūčio 16–17 d.;

Pretendentų bendrųjų žinių testas – 2017 m. rugpjūčio 18 d.;

Pretendentų konkursinio balo nustatymas – 2017 m. rugpjūčio 18 d.;

Įstojusiųjų pretendentų sąrašų paskelbimas mokyklos informaciniame stende, interneto tinklalapiuose (www.pasienis.lt, www.pasienietis.lt) – 2017 m. rugpjūčio 21 d.;

Mokslo metų pradžia mokykloje – 2017 m. rugpjūčio 28 d.


AKTUALI INFORMACIJA STOJANTIESIEMS:

1. PRETENDENTŲ ATRANKOS Į PASIENIEČIŲ MOKYKLĄ TAISYKLĖS, spauskite čia.   

2. BENDROJO FIZINIO PASIRENGIMO PATIKRINIMO REIKALAVIMAI, spauskite čia .

3. PRETENDENTŲ ŽINIŲ IR GEBĖJIMŲ PATIKRINIMO TVARKA, spauskite čia.

4. PRETENDENTŲ BRANDOS EGZAMINŲ IR MOKOMŲJŲ DALYKŲ METINIŲ PAŽYMIŲ SKAIČIAVIMO METODIKA , spauskite čia 

5. VSAT RINKTINIŲ ADRESAI IR TELEFONAI, spauskite čia.  


BENDRA INFORMACIJA STOJANTIESIEMS:

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. mokslas truks vienerius metus. Mokymo programa orientuota į praktinį pasieniečio rengimą, žinių pritaikymą konkrečioje profesinėje veikloje. Kursantai mokomi saugoti valstybės sieną, atlikti atvykstančiųjų į šalį bei išvykstančiųjų iš jos pasienio tikrinimus, užtikrinti saugumą, bendradarbiauti su visuomene, teisingai veikti įvairiose situacijose. Be to, praktinių užsiėmimų metu supažindinami su tarnyboje naudojama specialiąja technika ir įranga, ginklais ir kitomis specialiosiomis priemonėmis. Įgytas teorines žinias kursantai tobulina atlikdami stažuotę VSAT padaliniuose.


Mokymo bazė

Pasieniečių mokykla įsikūrusi Medininkuose, Vilniaus rajone. Moderniai bei šiuolaikiškai įrengtose patalpose kursantams yra sudarytos puikios mokymosi ir buities sąlygos. Čia įrengtos erdvios ir jaukios specializuotos auditorijos, dokumentų patikros, sienos kontrolės taktikos, anglų kalbos kabinetai, kompiuterinės klasės ir sporto kompleksas užtikrina sėkmingą mokymąsi ir mokymą. Praktiniam mokymui naudojamas mokomosios sienos ruožas ir mokomasis pasienio kontrolės punktas. Veikia jauki biblioteka, integrali bibliotekų informacinė sistema, kuri leidžia kursantams pasinaudoti reikiama mokomąja literatūra. 


Kursantų aprūpinimas, buitis

Mokyklos kursantai aprūpinami uniformine apranga, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, LR Vyriausybės nustatyta tvarka gauna stipendiją. Stipendijos dydis priklauso nuo mokymosi rezultatų bei drausmės: 

I-o lygio stipendija (mokymosi vidurkis nuo 4 iki 6,9 balo) – 126,54 Eur.
II-o lygio stipendija (mokymosi vidurkis nuo 7 iki 8,5 balo) – 150,10 Eur.
III-o lygio stipendija (mokymosi vidurkis nuo 8,6 iki 10 balų) – 186,20 Eur.


Kursantai apgyvendinami moderniai įrengtuose bendrabučiuose, kuriuose yra poilsio kambariai. Mokykloje veikia valgykla. Medicinos punkte nuolatos teikiama skubi medicinos pagalba. 

Papildomo ugdymo veikla

Kursantai dalyvauja įvairių būrelių veikloje – tai futbolo, dziudo, savigynos, krepšinio, atletinės gimnastikos bei ginklų ir šaudybos ir kt. Mokykloje jau metus veikia kinologijos būrelis, kursantams savo profesinę karjerą siejantiems su kinologo darbu. Įdomus mokyklos kultūrinis gyvenimas – kursantai aplanko įdomiausias Lietuvos istorinio ir kultūrinio paveldo vietas, į mokyklą atvykstantys įžymūs Lietuvos kultūros, visuomeninių organizacijų atstovai dalijasi patirtimi pilietinio ugdymo paskaitose. Vyksta kursantų krikštynos, kalėdiniai vakarai, užgavėnės ir užklasiniai renginiai, įvairios sporto varžybos ir turnyrai.


Garantijos ir perspektyvos

Sėkmingai baigusiems mokyklą išduodami profesinio mokymo diplomai, suteikiama pasieniečio profesinė kvalifikacija ir visi kursantai įdarbinami VSAT padaliniuose. Absolventams suteikiami pirminės grandies pareigūnų vidaus tarnybos grandinio laipsniai.

Darbo vieta ir karjeros galimybės Valstybės sienos apsaugos tarnybos padaliniuose.

Stabilus ir užtikrintas atlyginimas.

Galimybė stoti į Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto Teisės ir valstybės sienos apsaugos programos bakalauro studijas.

Socialinės garantijos vidaus tarnybos pareigūnui (materialinis aprūpinimas, sveikatos priežiūra, draudimas, pensija, teisinė pagalba, kompensacijos, pašalpos ir kitos išmokos).  

Galimos karjeros galimybės FRONTEX agentūroje ir kitose tarptautinėse institucijose.

Šios karjeros galimybės motyvuoja kandidatus siekti pasieniečio profesijos, toliau tobulinti savo profesinius įgūdžius ir siekti karjeros aukštumų ne tik tarnyboje bet ir tarptautinėje pasieniečių bendruomenėje.


Įvadinio mokymo kursai
Įvadinio mokymo kursai organizuojami vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigoje pagal vidaus reikalų centrinės įstaigos pateiktą poreikį. Esant tokiam poreikiui Pasieniečių mokykla organizuoja 14 savaičių įvadinio mokymo kursus pagal Įvadinio mokymo programą. Į įvadinio mokymo kursus gali būti siunčiami asmenys, turintys aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą, aukštąjį koleginį, iki 2009 metų įgytą aukštesnįjį arba iki 1995 metų įgytą specialųjį vidurinį išsilavinimą.


Į kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma ir nemokamai apgyvendinami bendrabutyje. Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gauna įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir įdarbinami VSAT padaliniuose.


Išlaidos, susijusios su kursantų mokymu

Pasieniečių mokyklos kursantų mokymo išlaidų apskaičiavimo ir apskaitos tvarkos aprašas, spauskite čia    Atrankos tvarka

Renginių kalendorius
<< Liepa 2017 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 

внж в литве