English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Sienos apsaugos tarnybų dėstytojai iš Kroatijos ir Slovakijos susipažins su Lietuvos pasieniečių veikla

Dvi savaites du dėstytojai iš  Kroatijos ir Slovakijos sienos apsaugos tarnybų svečiuosis pas Lietuvos pasieniečius ir susipažins su valstybės sienos apsaugos ypatumais.

 

Gegužės 19–30 d. viešintys Kroatijos ir Slovakijos pasieniečių mokytojai dalyvauja Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos (ES) valstybių narių išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) organizuojamame Bendrojo pasieniečio rengimo standarto (CCC) – dėstytojų mobilumo projekte. Dėstytojų veiklą koordinuoja Pasieniečių mokykla. Tai - 3-asis projekto vizitas šiais metais.

 

Vizito metu svečiai susipažins su valstybės sienos apsaugos Lietuvoje ypatumais, rinks medžiagą ir informaciją, kuri bus panaudota jų valstybės pasieniečių mokymuose. Šiuo metu vienas iš prioritetinių FRONTEX siekių ES valstybių narių pasieniečių mokymo srityje yra užtikrinti vienodai aukšto pareigūnų parengimo standarto laikymąsi (atitikimą jau egzistuojančiam CCC) bei padėti valstybėms rengti universalius, dirbančius skirtingose darbo vietose ir valstybėse, tarptautinėse operacijose sugebančius efektyviai dalyvauti pasieniečius (angl. – interoperability). Šiems tikslams pasiekti FRONTEX bendradarbiaudama su ES valstybėmis narėmis organizuoja dėstytojų mobilumo projektą, kuriame dalyvaujantys skirtingų šalių dėstytojai turi galimybę susipažinti su ES išorės sienų apsaugos ypatumais kitose valstybėse, stebėti vykdomas jungtines operacijas ir paramos biurų veiklą, užmegzti kontaktus su vietos mokymo įstaigomis ir pasikeisti patirtimi. 

 

Pirmadienį Pasieniečių mokykloje minėtojo projekto dalyviai susipažino su Pasieniečių mokyklos veikla ir infrastruktūra. Kitomis savaitės dienomis svečiai susipažins su tarnybos vykdymo ypatumais pasienio kontrolės punktuose, pasienio užkardų infrastruktūra ir užmegs naujas dalykines pažintis. Dėstytojai lankysis Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardoje, Pakrančių apsaugos rinktinėje – Uosto ir Kopgalio užkardose, Lazdijų rinktinės Kybartų pasienio kontrolės punkte, Vilniaus oro uosto ir Kenos užkardose, Varėnos rinktinės Tribonių užkardoje, Užsieniečių registracijos centre ir Aviacijos rinktinėje.

 

Šiame projekte taip pat dalyvauja ir du Pasieniečių mokyklos pareigūnai, kurie šiais metais lankysis Rumunijoje.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве