English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklos svečiams įspūdžių netrūko atvirų durų dienoje

Trečiadienį Pasieniečių mokykloje šurmuliavo apie 220 jaunuolių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Mokykloje apsilankiusiems pasieniečių svečiams įspūdžių netrūko. 

 

Sveikindamas visus atvykusius jaunuolius Pasieniečių mokyklos viršininko pavaduotojas laikinai atliekantis mokyklos viršininko funkcijas pulkininkas Ričardas Nariūnas pradėjo atvirų durų dienos renginį. Mokymo organizavimo skyriaus viršininkas Giedrius Geniušas išsamiai papasakojo apie mokyklą, jos veiklą, supažindino jaunuolius su galimybėmis joje studijuoti bei išdėstė reikalavimus, taikomus pretendentams, pageidaujantiems tapti profesionaliais VSAT pareigūnais. Šįsyk į renginį atvykę Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto dėstytojai taip pat jaunuoliams pristatė studijų galimybes. Po diskusijų mokyklos kursantas Paulius Švilpa susirinkusiems moksleiviams atliko keletą muzikinių kūrinių.

 

Sporto salėje pasieniečių svečiams mokyklos kursantai pademonstravo įspūdingus pasirodymus, savigynos imtynių elementus, papasakojo apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus ir parodė, kaip taisyklingai atliekami pratimai.

 

Rikiuotės aikštėje pasieniečių svečiai susipažino su tarnyboje naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėjo už keturračio vairo. Jaunuoliai apžiūrėjo tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką ir įrangą, stebėjo kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą. Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai pademonstravo dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakojo, kaip su ja dirbama.

 

Mokykloje stovyklaujantys Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos jaunieji kadetai visiems dalyviams demonstravo puikų žygiavimo pasirodymą. Jaunuoliai smagiais plojimais lydėjo kiekvieną kadetų žingsnį.
Susirinkusiems svečiams koncertavo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras.

 

Kinologai su tarnybiniais šunimis pristatė pažintinę programą. Visiems susirinkusiems pasakojo apie kinologų darbą ir tarnybinių šunų svarbą, saugant Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Taip pat kinologai pademonstravo bendras tarnybinių šunų paklusnumo komandas. Svečiai  įsitikino, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir geras pagalbininkas, saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

 

Prie informacinių stendų visi atvirų durų dienos lankytojai – abiturientai, vyresniųjų klasių moksleiviai, juos lydintys šeimos nariai ir mokytojai aktyviai domėjosi priėmimo sąlygomis, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygomis, suteikiamomis socialinėmis garantijomis, atrankos į mokyklą taisyklėmis, kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla. Į visus šiuos ir kitus rūpimus klausimus lankytojams buvo atsakyta.

 

Vėliau mokyklos svečiai visi draugiškai pasivaišino pasienietiška koše ir pasivaikščiojo po mokyklą. Vieni dalyviai auditorijoje stebėjo praktinį užsiėmimą kursantams apie stebėjimo kontrolės technikos priemones, jų paskirtį ir panaudojimo galimybes. Kiti pageidaujantys moksleiviai ir jų tėveliai aplankė mokyklos bendrabučius, auditorijas, Pasieniečių muziejų, sporto sales, tirus ir asmeniškai diskutavo su mokytojais. 

 

Jaunuoliai išsiskirstė patenkinti, tikėdamiesi būtinai sugrįžti vasarą. Ši atvirų durų diena jiems tapo gera paskata dar stropiau mokytis ir rimtai planuoti savo ateitį bei pradėti ją būtent čia – Pasieniečių mokykloje. Panašūs renginiai vyksta ir pasieniečių užkardose. Tai išties naudinga ir suteikia besidomintiems daug reikalingos informacijos apie mokyklą, padeda apsispręsti, o linksmi jaunuolių veidai įkvepia kuo rimčiau kibti į mokslus ir greičiau papildyti pareigūnų gretas.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве