English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunojo pasieniečio būrelių nariai iš Ignalinos ir Švenčionių rajonų Pasieniečių mokykloje sėmėsi praktinių žinių ir įgūdžių

Ketvirtadienį Ignalinos rinktinėje veikiančių Jaunojo pasieniečio būrelių nariai Pasieniečių mokykloje šįsyk sėmėsi profesinių žinių ir žaidė draugišką krepšinį su besimokančiais kursantais. Mokykloje lankėsi trys dešimtys jaunųjų pasieniečių ir jų vadovai iš Didžiasalio (Ignalinos r.) Ryto vidurinės mokyklos, Pabradės (Švenčionių r.) Ryto ir Švenčionių rajono Žeimenos gimnazijų. Šie jaunuoliai mokykloje yra buvę jau nepirmą kartą ir ateityje planuoja tapti pasieniečiais. 

 


Šį kartą būrelio nariams Pasieniečių mokykloje buvo organizuoti specialūs praktiniai šaudybos ir ginklų bei kovinės savigynos užsiėmimai. Užsiėmimus vedė Pasieniečių mokyklos mokytojai. Moksleiviai mokėsi šaudyti iš mokomųjų ginklų lazeriniame tire, pasirinkti taisyklingą šaudymo techniką ir šaudymo padėtį, atlikti praktinio šaudymo pratimus. Antro užsiėmimo metu jaunuoliai mokėsi atlikti kovinius imtynių veiksmus, kaip sulaikyti pažeidėją ir apsiginimo elementus. Pertraukos metu moksleiviai sporto salėje žaidė biliardo stalo žaidimą.  

 

Jaunuoliai besivaikščiojant po mokyklą smalsiai dairėsi ir žavėjosi gražiais mokyklos vaizdais. Aplankė vardines Gintaro Žagunio, Aleksandro Barausko ir kitas auditorijas. Taip pat jaunuoliai pamatė kaip kursantai gyvena mokyklos bendrabučiuose. 

 

Būrelio nariai pabuvojo Pasieniečių muziejuje, pamatė jame eksponuojamą istorinę ekspoziciją, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Jaunuoliams buvo pademonstruota muziejaus virtuali programa.

 

Po susitikimų su pasieniečiais Jaunojo pasieniečio būrelių nariai kovojo dėl kamuolio draugiškose krepšinio varžybose su kursantais.  Netrūko jaunatviško azarto ir entuziazmo. Atkakliai ir įnirtingai dėl pergalės kovojo jaunieji pasieniečiai ir po atkaklios kovos nugalėjo graži draugystė. Draugiškos varžybos ir viešnagė mokykloje būrelių nariams ir jų vadovams paliko daug įspūdingų ir gražių prisiminimų.  

 

Šie jaunieji pasieniečiai įtvirtino jau turimas žinias apie pasieniečio profesiją, priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais bei įgijo profesinių žinių, kurios jiems tikrai pravers.

 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве