English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunojo pasieniečio būrelio nariai apsvarstė šių metų planus ir kviečia jaunuolius prisijungti prie jų veiklos

Trečiadienį Pasieniečių mokykloje susirinkę Jaunojo pasieniečio būrelio nariai aptarė 2014 metų planus. Jaunuoliai diskutavo apie bendrus darbus ir perspektyvas.  

 

Susitikimo metu būrelio vadovas jauniesiems pasieniečiams pristatė planuojamus užsiėmimus ir išvykas, papasakojo kokių teorinių ir praktinių dalykų jie mokysis šiais metais. Jaunuoliai ir toliau mokysis rikiuotės elementų, įvairių pasienio taktikos ir karinių veiksmų, susipažins su kovinės savigynos elementais ir su kitais įvairiais teoriniais bei praktiniais dalykais. Moksleiviai šiais metais planuoja aplankyti Vilniaus rinktinės Kenos užkardą, susitikti su Pasieniečių klubo vadovais ir kitų būrelių nariais. Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai tikrai pravers tiems, kurie svajoja įgyti karinių įgūdžių ir ateityje planuoja rinktis pasieniečio ar kitą karinę profesiją.

 

Aptarę visus darbinius klausimus jaunieji pasieniečiai apsilankė Branduolinio saugumo kompetencijos centre ir susipažino su centro veikla. 

 

Mokykloje Jaunojo pasieniečio būrelis sėkmingai gyvuoja jau trečius metus.  Užsiėmimai būrelio nariams planuojami kartą per mėnesį. Būrelis veikia  pagal veiklos nuostatus ir planą. Tie jaunuoliai, kurie pageidauja prisijungti prie būrelio veiklos, nedelsiant gali tai padaryti. Stojimo į būrelį reikalavimus galima rasti paspaudus šią nuorodą.  

 

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве