English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunuoliai, pageidaujantys stoti į Pasieniečių mokyklą, raginami nedelsti

Jaunuoliai, pageidaujantys stoti į Pasieniečių mokyklą, raginami nedelsti. Visi norintys mokytis ir gauti siuntimą, ne vėliau kaip iki 2013 m. gruodžio 6 d. turi kreiptis į VSAT rinktinių Bendrųjų reikalų skyrius, pateikti prašymus VSAT rinktinių vadams ir reikiamus dokumentus.

 

Pretendentai į Pasieniečių mokyklą bus priimami 2014 m. sausio mėnesį. Planuojama, kad Pasieniečių mokykloje mokslus pradės keturios dešimtys kursantų.Atrankoje į Pasieniečių mokyklą gali dalyvauti asmenys, esantys Lietuvos Respublikos piliečiai ir mokantys lietuvių kalbą, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, kuriems yra sukakę ne mažiau kaip 18 metų ir ne daugiau kaip 30 metų, esantys tokios sveikatos būklės bei tokio fizinio pasirengimo, kuris leistų eiti pareigas vidaus tarnyboje, ir esantys nepriekaištingos reputacijos. 

 

Primename, kad atranka Pasieniečių mokykloje vykdoma trimis etapais. Pirmasis etapas – pretendentų fizinio pasirengimo įskaita, antrasis etapas – pretendentų bendrųjų žinių testas ir trečiasis – pretendentų konkursinio balo nustatymas. Fizinio pasirengimo pratimai ir jų vertinimai išlieka tokie patys, kaip ir pastaraisiais metais. Svarbu žinoti, kad pretendentams, neišlaikiusiems fizinio pasirengimo įskaitos, antrame ir trečiame atrankos etapuose dalyvauti neleidžiama.

 

Pretendentų fizinio pasirengimo įskaita – 2014 m. sausio 13 d.

 

Pretendentų bendrųjų žinių testas – 2014 m. sausio 14 d.

 

Pretendentų konkursinio balo nustatymas – 2014 m. sausio 14–17 d.

 

Įstojusiųjų pretendentų sąrašų paskelbimas interneto tinklalapiuose (http://www.pasienis.lt/, www.pasienietis.lt ) – 2014 m. sausio 17 d.

 

Mokslo metų pradžia mokykloje – 2014 m. sausio 27 d.

 

Pasieniečių mokykla yra profesinė mokymo įstaiga, rengianti kvalifikuotus pasieniečius VSAT padaliniams, besirūpinanti pareigūnų mokymu, jų kvalifikacijos tobulinimu. Ji yra įsikūrusi Medininkuose, Vilniaus rajone. Čia kursantams yra sudarytos puikios mokymosi ir buities sąlygos. Mokykloje mokslai trunka 1,5 metų. Mokyklos kursantai aprūpinami uniformine apranga, apgyvendinami bendrabutyje, Lietuvos Vyriausybės nustatyta tvarka gauna stipendiją (vidutiniškai apie 480 Lt). Sėkmingai baigusiems mokyklą asmenims išduodami kvalifikacijos pažymėjimai, profesinio mokymo pažymėjimai, kompetencijų įvertinimo pažymėjimai ir kiti pažymėjimai, jiems suteikiama pasieniečio profesinė kvalifikacija. Pagal Stojimo į vidaus tarnybą sutartį visi absolventai įdarbinami VSAT padaliniuose. Be to, sėkmingai baigę mokslus, jie gali iškart stoti į ištęstinių bakalauro studijų II–ą kursą M. Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete ir mokytis pagal teisės ir valstybės sienos apsaugos programą.

 

Norintiems mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją daugiau informacijos apie Pasieniečių mokyklą ir atrankas galima rasti interneto tinklalapiuose, adresais: www.pasienietis.lt, http://www.pasienis.lt/.

 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве