English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Daugiau nei šimtas gimnazistų iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos domėjosi pasieniečio profesija

Penktadienį Pasieniečių mokyklą aplankė daugiau nei vienas šimtas gimnazistų iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos. 

 

Pažintinės ekskursijos po mokyklą metu jauniesiems svečiams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.
Jaunuoliai besivaikščiojant po mokyklą smalsiai dairėsi ir žavėjosi gražiais mokyklos vaizdais. Aplankė vardines Gintaro Žagunio, Aleksandro Barausko ir kitas auditorijas. Itin didelio vaikų susidomėjimo sulaukė pasieniečių kovinės savigynos, treniruoklių salės bei šaudymo tirai.

 

Ekskursijos po mokyklos teritoriją metu jie apžiūrėjo įrengtą pasienio kontrolės punkto imitaciją su nameliu, užtvarais ir nužymėtomis eismo juostomis, mokomąją valstybės sieną, valstybės sienos stulpus, pasienio vandenis. Jiems buvo papasakota, kad čia mokyklos kursantai gali mokytis tikrinti keliaujančiųjų dokumentus tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip tikrame sienos perėjimo punkte, mokytis saugoti valstybės sieną.
Taip pat jaunuoliai pamatė kursantų bendrabučius, domėjosi buitimi ir klausėsi pasakojimų apie būsimųjų pasieniečių gyvenimą mokykloje.

 

Gimnazistai pabuvojo Pasieniečių muziejuje, pamatė jame eksponuojamą istorinę ekspoziciją, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Jaunuoliai pasikėlę į muziejaus apžvalgos bokštelį su pasieniečio žiūronais žvalgėsi po mokyklos ir Medininkų apylinkes.

 

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorė Danutė Bronė Puchovičienė visos gimnazijos vardu nuoširdžiai dėkojo pasieniečiams už turiningą ekskursiją ir savo palinkėjimus įamžino Pasieniečių mokyklos svečių knygoje.

 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве