English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursuose Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai sėmėsi anglų kalbos žinių

Penktadienį Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyriuje baigėsi penkių savaičių A2 lygio anglų kalbos mokymai,  kuriuose anglų kalbos žinias tobulino dvylika Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų iš Pakrančių apsaugos rinktinės. Minėtuose kursuose pareigūnams dėstė Pasieniečių mokyklos Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyriaus vyresnioji specialistė Edita Oželienė.

 

Šių mokymų tikslas – išmokyti tarnybos statutinius valstybės tarnautojus anglų kalbos, kurios mokėjimo lygis kursų pabaigoje atitiktų Europos Tarybos parengto dokumento „Bendrieji Europos kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo metmenys“(toliau - BEKM) A2 lygio reikalavimus (priedas) ugdant tarnybos statutinių valstybės tarnautojų komunikacinius, informacinius bei socialinius gebėjimus.

 

Kursų dalyviai mokymuose gilino turimas anglų kalbos žinias bendrinėje šnekamojoje kalboje, rašyboje (gramatikos), susijusios su valstybės sienos apsauga. Buvo aptartos šios temos: pasas ir kiti kelionės dokumentai, vizos ir reikalavimai vizai gauti, transporto priemonės (automobiliai, laivai, traukiniai, orlaiviai ir kt.) ir jų patikrinimas, bendravimas su į šalį atvykusių asmenų, imigrantai, pabėgėliai ir prieglobsčio prašytojai, užsieniečių grąžinimas, laipsniai ir komandos, ginkluotė ir kita įranga; sveikata ir ligos, viešbučiai, stovyklavietės, draudimo, pašto, bankų paslaugos.

 

Pareigūnai liko patenkinti kursų kokybe ir gauta metodine medžiaga. Asmenys, baigę minėtus mokymus, sugebės laisviau bendrauti anglų kalba tipinėse situacijose su užsieniečiais pasienio kontrolės metu, skaityti kelionės dokumentų įrašus anglų kalba ir pateikti trumpus pranešimus, vartoti leksiką ir posakius kasdieninėmis temomis, reikalingomis pareigūnui vykdant tiesiogines pareigas.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве