English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Dokumentų tikrinimo ir tyrimo specialistai sėmėsi žinių tęstiniuose mokymuose

Rugsėjo 16-20 d. Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyriuje vyko dokumentų tikrinimo ir tyrimo specialistų rengimo antros dalies kursai, kuriuose dalyvavo pareigūnai iš Lazdijų, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos rinktinių. Mokymus vykdė Pasieniečių mokyklos Kriminalistinių tyrimų skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Bajorinas ir vyresnysis specialistas Deividas Lacis. 

 


Šie tęstiniai mokymai, susidedantys iš dviejų dalių, skirti rengti vidutinio (II) lygio dokumentų tikrinimo specialistus, kurie turės atitikti Europos Sąjungos (ES) keliamus reikalavimus dokumentų tikrinimo ir tyrimo specialistams. 

 

Pirmoje mokymų dalyje kursų dalyviams buvo pristatyta bendra veikla susijusi su dokumentų tikrinimu ir tyrimu, tarptautiniais standartais (ICAO), keliamais kelionės dokumentams, dokumentų gamybos procesu, dokumentų tikrinimui naudojama įranga, ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais kelionės dokumentų žymėjimą ir tikrinimo tvarką. Taip pat pareigūnai susipažino su kelionės dokumentų apsaugos priemonėmis ir jų atpažinimu. Po pirmos mokymų dalies pareigūnai grįžo į rinktines ir kursuose įgytas žinias pritaikė praktikoje.

 

Antroje mokymų dalyje dėmesys buvo skiriamas klastotiems dokumentams, klastojimo būdams, klastojimo požymių aptikimui, asmenų vykstančių su suklastotais dokumentais identifikavimui.
Pasibaigus kursams buvo patikrintos pareigūnų įgytos žinios, vertinant praktinių užduočių atlikimą.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве