English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunojo pasieniečio būrelio nariai toliau tęsia susitikimus Pasieniečių mokykloje ir kviečia prisijungti kitus jaunuolius prie būrelio veiklos

Rugsėjo 11 d. po vasaros atsotogų Jaunojo pasieniečio būrelio nariai ir vėl sugūžėjo į Pasieniečių mokyklą. Susirinkę jaunuoliai diskutavo, aptarė tolimesnį veiklos planą bei susipažino su naujai priimtais būrelio draugais. 

 

Pasak Pasieniečių mokyklos Viešųjų ryšių specialistės Dangutės Kivilšienės, šįsyk į mokyklą atvyko mažesnis būrelis jaunuolių, kadangi nemažai lankiusiųjų būrelį dvyliktokų jau paliko vidurines mokyklas ir toliau tęs mokslus kitose mokymosi įstaigose. Taip pat šiais metais į Pasieniečių mokyklos 26 kursantų laidos gretas sėkmingai įsiliejo net aštuoni būrelius lankę  moksleiviai, kurie buvo specialiai rengiami tapti pasieniečiais. 

 

Susitikimo mokykloje metu jaunieji pasieniečiai draugiškai vaišinosi  saldumynais, karšta arbata ir dalinosi atostogų įspūdžiais.

 

Mokykloje Jaunojo pasieniečio būrelis įsikūrė 2012 metais sausio mėnesį. Užsiėmimai būrelio nariams planuojami kartą per mėnesį. Būrelis veikia  pagal patvirtintus nuostatus ir veiklos planą. Užsiėmimų metu jaunuoliai ir toliau mokysis rikiuotės elementų, įvairių pasienio taktikos ir karinių veiksmų, susipažins su kovinės savigynos elementais ir su kitais įvairiais teoriniais bei praktiniais dalykais. Moksleiviai šį pusmetį planuoja aplankyti Vilniaus rinktinės Kenos užkardą ir Kinologijos centrą, Mickūnuose. Tai ypač svarbu tiems, kurie svajoja įgyti karinių įgūdžių ir ateityje planuoja rinktis pasieniečio ar kitą karinę profesiją.

 

Tie jaunuoliai, kurie pageidauja prisijungti prie Pasieniečių mokyklos Jaunojo pasieniečio būrelio veiklos, nedelsiant gali tai padaryti. Įstojimo į būrelį reikalavimus galite rasti čia

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве