English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Baigėsi II-asis pagarbos žuvusiems pasieniečiams pėsčiųjų žygis „Pasieniečių keliais“

Savaitgalį Pasieniečių mokykloje ir Medininkų apylinkėse vyko II-asis pagarbos žuvusiems pasieniečiams pėsčiųjų žygis „Pasieniečių keliais“.

 


 

 

 

Jau tradiciniu tampančio žygio tikslas – atminti ir pagerbti Laisvės gynimo ir didžiąsias netektis, pirmosios 1940-ųjų metų sovietinės invazijos į Lietuvą aukos, žuvusio pasienio policijos Alytaus baro Ūtos pasienio sargybos viršininko Aleksandro Barausko 73-ąsias ir kitų pasieniečių žūties metines bei įamžinti istorinių įvykių pasienyje tęstinumą.


 

Šeštadienio ryte prie starto linijos stojo 646 žygeiviai iš Lietuvos ir užsienio. Žygeivių gretas sudarė  pasieniečiai, mokyklos kursantai, Jaunojo pasieniečio būrelio nariai, kariai, policininkai, ugniagesiai gelbėtojai, įvairių įstaigų ir organizacijų, asociacijų atstovai bei kiti svečiai. Žygeivių tarpe netrūko ir keturkojų augintinių.

 

 

 

 

Žygio dalyviai išbandė savo jėgas ir ištvermę pasirinkdami skirtingas trasas. Asfaltuotais keliais, žvyrkeliais, lauko bei miško keliukais žygeiviai įveikė 12 km, 24 km arba 41 km atstumą. Jau antrus metus iš eilės žygio dieną buvo labai karšta, tačiau, kontrolės punktuose atsigaivinę šaltu vandeniu, dalyviai nepalūžo ir sėkmingai finišavo.

 

Visi žygio dalyviai, sėkmingai įveikę pasirinktą žygio maršrutą, buvo apdovanoti  diplomais ir žygio medaliais, pavaišinti pasienietiška koše.


 

Žygis yra nekomercinio pobūdžio visuomeninis renginys, todėl jame dalyvavo  kiekvienas panorėjęs. Džiugu, kad susidomėjimas šiuo žygiu auga, jame dalyvauja vis daugiau jaunimo ir svečių iš užsienio.


 

Žygį organizavo Pasieniečių mokykla, Pėsčiųjų žygių asociacija ir Viešoji įstaiga „RCE“.

 

  Parengė žygio organizacinis komitetas

                                                                    
Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве