(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Paaiškėjo geriausi Pasieniečių mokyklos šauliai

Antradienį Pasieniečių mokyklos šaudymo tire vyko šios mokymo įstaigos pareigūnų šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybos, skirtos paminėti artėjančią Pasieniečių dieną. Kiekvienas mokyklos struktūrinis padalinys turėjo sudaryti komandą iš trijų narių ir sugalvoti jai pavadinimą. Net dešimt komandų panoro varžytis rungtynėse. Dalyviai varžėsi asmeninėje, atskirų pratimų, komandinėje ir „Lady“ įskaitose.

Paaiškėjo mokyklos geriausi šauliai. Komandinėje įskaitoje ant aukščiausio pirmosios vietos pakylos laiptelio užlipo „Kokybė, taktika, šaudyba“ komanda, kurią sudarė Airidas Sketerskas, Simas Pušneraitis, Miglė Novoslavskaitė, surinkusi 138,2939 taškų.

„Org“ trijulė (Giedrius Bakša, Ramunė Kazlienė, Olga Andriuškevičienė) surinko 134,6958 taškų ir pelnė antrąją vietą. Trečioji vieta atiteko „Romo reik klaust“  šauliams (Giedrius Geniušas, Romualdas Skačkauskas, Ignas Valkauskas), jų sąskaitoje – 107,4503.

Asmeninėje įskaitoje triumfavo Giedrius Geniušas, surinkęs 52,5601 taškų.

Antroji vieta atiteko Romui Cironkai, jo sąskaitoje – 47,6445. Trečioje vietoje liko surinkusi 41,8853 taškų, bet aplenkusi kitų nemažai gerų mokyklos šaulių, Dovilė Rožanskienė.

„Lady“ dailiosios lyties atstovių įskaitoje šaulių lydere taip pat tapo Dovilė Rožanskienė. Ant antrojo pakylos laiptelio užlipo Alvyda Janulevičiūtė, o trečia vieta džiaugėsi Dangutė Kivilšienė.

Geriausi mokyklos šauliai bei šaulės apdovanoti diplomais ir džiaugiasi rungtynių pereinamąja taure, o mokyklos bendruomenė nuoširdžiai juos sveikina.

Pasak varžybų organizatoriaus Giedriaus Bakšos, toks renginys mokykloje vyksta jau trečius metus ir tapo gražia kolektyvo bendravimo tradicija. Jo tikslas – tobulinti pareigūnų profesinį ir kovinį meistriškumą, tikrinti fizinius bei praktinius gebėjimus, dalintis patirtimi bei išaiškinti geriausius mokyklos šaulius.