anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklos vaikinų lengvosios atletikos komanda trečius metus iš eilės nugalėjo Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybose

Gegužės 15 dieną Vilniuje, Policijos mokyklos stadione vyko Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybos.
Šiose varžybose puikiai pasirodė Pasieniečių mokyklos vaikinų lengvosios atletikos komanda, kurią sudarė 25 laidos kursantai: Mantas Žymantas, Robertas Balčiūnas, Raimundas Luckus, Edvinas Bagdonavičius, Meirūnas Mauručaitis, Voldemar Šliachtovič, Andrius Ustinovas, Donatas Golubevas, Egidijus Basys, Arnoldas Beinoras.
Ypač gerai pasirodė kursantai Mantas Žymantas ir Edvinas Bagdonavičius, kurie sugebėjo iškovoti po 2 medalius (100 m distancijoje, 4x100 estafetėje).

Kitose lengvosios atletikos rungtyse Pasieniečių mokyklos kursantai pasirodė taip:
1) estafetėje 4x100 tarp vaikinų nugalėjo Pasieniečių mokyklos komanda (Mantas Žymantas, Robertas Balčiūnas, Raimundas Luckus, Edvinas Bagdonavičius);
2) rutulio stūmimo rungtyje bronzos medalį iškovojo kursantas Donatas Golubevas.

Pasieniečių mokyklos vaikinų lengvosios atletikos komanda, užėmusi pirmąją komandinę vietą, iškovojo teisę atstovauti Vilniaus regionui finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės 29 d. Klaipėdoje.