English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas



  




Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas





Artėjančių Šventų Velykų proga Pasieniečių mokykloje sporto varžybose rungėsi kursantai, kadetai, moksleiviai ir jų mokytojai

Artėjančių Šventų Velykų proga Mokymo organizavimo skyrius kartu su Kursantų taryba kovo 27 d. Pasieniečių mokykloje organizavo sporto varžybas. Šiose varžybose dalyvavo Pasieniečių mokyklos 25 laidos kursantų komandos ir jų mokytojai. Taip pat siekiant aktyviai populiarinti pasieniečio profesiją ir tęsti glaudų bendradarbiavimą tarp moksleivių minėtose varžybose dalyvavo Vilniaus rajono Medininkų Šv. Kazimiero vidurinės mokyklos jaunuoliai ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos mokykloje stovyklaujantys kadetai.

 

Minėtos sporto varžybos apėmė šias rungtis: virvės traukimo, rankų lenkimo (vaikinų ir merginų), baudos metimo į krepšį (merginų) ir tritaškių metimo į krepšį (vaikinų).

 


Mokyklos sporto salėje netrūko jaunatviško azarto ir entuziazmo. Visos komandos rungėsi ir parodė visus savo fizinius sugebėjimus.
Sėkmingai pasibaigus visoms sporto rungtims paaiškėjo varžybų nugalėtojai ir jais tapo Pasieniečių mokyklos 25 laidos II mokymo grupės kursantai.

 


Atskirų rungčių nugalėtojais ir prizininkais tapo:
Baudos metimo į krepšį (merginų) rungtyje pirmąją vietą iškovojo Pasieniečių mokyklos Integruotų dalykų skyriaus vyresnioji specialistė Ilona Petrušytė, antrąją – 25 laidos IV mokymo grupės  kursantė Evelina Jasulaitytė, trečiąją - Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos auklėtinė Egidija Praškevičiūtė.  

 

 

 

Tritaškių metimo į krepšį (vaikinų) rungtyje pirmąją vietą iškovojo Mokymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Romualdas Skačkauskas, antrąją – 25 laidos II mokymo grupės kursantas Martynas Lavrenčiukas, trečiąją -  25 laidos III mokymo grupės kursantas Lukas Valentinas Zubavičius.

 

 


Rankų lenkimo (merginų) rungtyje pirmąją vietą iškovojo  25 laidos II mokymo grupės kursantė Rimantė Kubiliūtė, antrąją - Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos auklėtinė Gabrielė Maročkaitė, trečiąją – Pasieniečių mokyklos Integruotų dalykų skyriaus vyresnioji specialistė Alvyda Janulevičiūtė.

 

 

 

Rankų lenkimo (vaikinų) rungtyje pirmąją vietą iškovojo 25 laidos II mokymo grupės kursantas  Tomas Agintas, antrąją - 25 laidos I mokymo grupės kursantas Robertas Balčiūnas, trečiąją - 25 laidos II mokymo grupės kursantas  Giedrius Strakauskas.    

 

 

 

Virvės traukimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo 25 laidos II mokymo grupės kursantai, antrąją – Pasieniečių mokyklos įvadinio mokymo grupės kursantai, trečiąją - 25 laidos III mokymo grupės kursantai.    

 


 

Renginių kalendorius
<< Spalis 2018 >>
P A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 




Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве