English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokykloje paminėtos Lietuvos valstybės atkūrimo 95-osios metinės

Lietuvos valstybės atkūrimo 95-ųjų metinių minėjimui Pasieniečių mokyklos bendruomenė vasario 15 d. susirinko amfiteatrinėje salėje. Iškilmingą minėjimą pradėjo jau mokyklą bebaigiantis 24 laidos kursantas Vaidas Šinickas.


Renginio metu buvo demonstruojama istorinė medžiaga iš Pasieniečių muziejaus virtualios
programos tema „Lietuvos sienų ir plotų raida 1918-1940 m.“. Šios šventės proga paskaityti paskaitą mokyklos darbuotojams ir kursantams sutiko Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docentas, humanitarinių mokslų daktaras Arūnas Vyšniauskas. Jo paskaitos tema „Vasario 16-osios aktas – valstybės tęstinumo simbolis“ labai sudomino klausytojus. Renginio dalyviai atidžiai klausėsi pranešimo, kuris buvo iliustruojamas vaizdine medžiaga, pateikė lektoriui keletą klausimų.
 

Renginio metu buvo įteiktos padėkos mokyklos kursantams ir vidaus tarnybos laipsnis pareigūnei. Mokyklos viršininko pavaduotojas pulkininkas leitenantas Ričardas Nariūnas įteikė vidaus tarnybos leitenanto laipsnį Mokymo organizavimo skyriaus vyresniajai specialistei Dovilei Rožanskienei ir mokyklos viršininko padėkas už nepriekaištingą elgesį, parodytą drąsą ir ryžtą užsiėmimo metu sulaikant asmenis, įtariamus teisės pažeidimu - 24 laidos kursantams Karoliui Ambrazevičiui, Eimantui Račkauskui, Rafailui Gordynecui.
 


Vėliau mokyklos viršininko pavaduotojas pulkininkas leitenantas Ričardas Nariūnas pasveikino mokyklos darbuotojus ir kursantus su Vasario 16-ąja, palinkėjo puikios nuotaikos, sėkmingos tarnybos ir asmeninės laimės.
 Taigi, šiandiena šios šventės belaukiant, mokyklos bendruomenė, prisimindama istorinius faktus, dar kartą įsitikino, kad yra savo gyvenimo kūrėjai. Tai visus įpareigoja šia galimybe naudotis labai racionaliai, galvoti ir spręsti gyvybingiausias tautos problemas, rūpintis Lietuvos pilietinės visuomenės vienybe, apsaugoti ir puoselėti Lietuvos tikrąsias vertybes.
Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве