English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunieji svečiai iš Medininkų Šv. Kazimiero vidurinės mokyklos domėjosi pasieniečių profesija

Penktadienį Pasieniečių mokykloje svečiavosi ir sėmėsi žinių apie pasieniečio profesiją apie 18 jaunuolių ir jų mokytojos iš Medininkų Šv. Kazimiero vidurinės mokyklos.

 


Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Loreta Dumbauskienė ekskursijos po mokyklos teritoriją metu svečiams papasakojo apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus. Jaunuoliai labai domėjosi apie būsimųjų pasieniečių gyvenimą mokykloje, apie tai, ko mokoma Pasieniečių mokykloje, apie priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.

 


Pasieniečių svečiai smalsiai dairėsi po mokyklos auditorijas. Profesinių dalykų skyriaus auditorijoje moksleiviai iš pirmų lūpų sužinojo apie vieną iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikrą, pamatė dokumentų tikrinimo įrangą. Itin didelio vaikų susidomėjimo sulaukė kovinės savigynos, treniruoklių salės bei šaudymo tirai. Išbandyti akies taiklumą moksleiviai galėjo lazerinėje šaudykloje, kur pataikyti į dešimtuką daugeliui tapo tikru iššūkiu.

 


Mokykloje jaunuoliai apžiūrėjo eksponuojamą istorinę ekspoziciją, susipažino su mokyklos įkūrimo istorija, sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekciją.

 


Šios mokyklos moksleiviai pasieniečius aplanko jau ne pirmą kartą, jie visada lieka patenkinti, sužavėti ir supratę, kad ateityje kelias juos tikrai gali atvesti į Pasieniečių mokyklą.


 

 
Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве