English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokykloje vyksta FRONTEX kinologinės veiklos specialistų seminaras „Pasiruošimas Europos Sąjungos kinologų instruktorių mokymams“

Sausio 20−25 d. Pasieniečių mokykloje vyksta Operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) ir Pasieniečių mokyklos organizuojamas kinologinės veiklos specialistų seminaras „Pasiruošimas Europos Sąjungos kinologų instruktorių mokymams“.

 

Seminare dalyvauja 12 kinologijos specialistų iš Lietuvos, Austrijos, Norvegijos, Latvijos, Švedijos, Rumunijos ir Belgijos šalių.

 

 

 

Seminaro metu dalyviai tęsia darbą, ruošiant metodinės priemonės kinologų mokymui. Šis susitikimas skirtas parengti kinologų instruktorių darbo efektyvumo vertinimo sistemą. Tokia priemonė turės padėti fiksuoti ir vertinti kinologų mokymo pažangą ir trūkumus, naudojamų metodikų įvairovę ir efektyvumą. Taip pat diskutuojama apie dresavimo ypatumus ir efektyvių metodikų naudojimą. Vėliau bus suformuluotos rekomendacijos instruktoriams, kurie moko kinologus nacionaliniuose lygmenyse.

 

Šis projektas vyksta jau 5 metus, jame dirba tarptautinė kinologų grupė iš ES valstybių narių sienos apsaugos tarnybų ir trečiųjų valstybių. Jau yra sukurta viena mokymo priemonė (penkių DVD rinkinys), kuri naudojama mokymams ES valstybėse narėse. Šį rinkinį sudaro video medžiaga apie tarnybinių šunų dresavimo metodikas skirtingiems tikslams: žmogaus paieškai, sprogstamųjų ir narkotinių medžiagų paieškai ir tarnybinių šunų, kaip spec. priemonių, panaudojimui.

 

Šių metų gegužės mėnesį Lietuvoje bus organizuojamas praktinis seminaras, kurio metu bus mokomi ir testuojami kinologai instruktoriai. 

 

 
Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве