English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Seminaras viešųjų ryšių specialistams ir bendruomenės pareigūnams

Pasieniečių mokyklos Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyriuje dvi dienas vyko seminaras „Viešieji ryšiai ir darbas su bendruomenėmis“. Jame dalyvavo 22 pareigūnai ir valstybės tarnautojai iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos Prevencijos skyriaus, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos pasienio rinktinių (PR) bei Pasieniečių mokyklos.

 

Spalio 24 tarnybos Teisės skyriaus vyriausioji specialistė Lina Jurgelevičienė seminaro dalyviams pasakojo, kaip tarnyboje įgyvendinamos Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatos. Projektinės veiklos savivaldybėse patirtimi su kolegomis dalijosi Šiaulių pasienio užkardos vadas Saulius Baltakis ir vadybos konsultantas Vytautas Dabulskis bei bendruomenės pareigūnai Edvardas Zuikevičius (Varėnos PR) ir Vita Ažnė (Pagėgių PR). Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas, Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) koordinatorius Marius Zemenskas apžvelgė JPB veiklos aktualijas. Seminare dalyvaujantys pasienio rinktinių bendruomenės pareigūnai ir viešųjų ryšių specialistai pasakojo apie savo veiklą, sukauptą patirtį, problemas, su kuriomis susiduria.

 

Visa antroji seminaro diena prabėgo klausantis ir bendraujant su Arūnu Liubinavičium, bendrovės „RSV projektai“ vadovu. Solidžią žurnalistinio darbo patirtį turintis, daugiau kaip 15 metų ryšių su visuomene įmonei vadovaujantis A. Liubinavičius kalbėjo apie tikslinės auditorijos nustatymą, informacijos parengimą ir pateikimą, komunikacijos formas, bendravimo su žiniasklaidos atstovais būdus ir subtilybes, krizės valdymo metodus. Komandomis susiskirsčiusiems seminaro dalyviams reikėjo atlikti ir praktinių užduočių.

 

Metų pabaigoje rengiami seminarai viešųjų ryšių specialistams ir bendruomenės pareigūnams jau tampa tradicija. Pasak Prevencijos skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio, tokie renginiai ne tik padeda kelti kvalifikaciją, tobulėti profesine prasme, įgyti ar atnaujinti žinias, bet yra naudingi keičiantis sukaupta patirtimi. Pastaruoju metu pasienio rinktinėse pradėjo dirbti nemažai naujų bendruomenės pareigūnų – Palangoje jie turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti tarpusavyje.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве