English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Seminaras narkotikų ir tabako kontrolės klausimais

Vakar 43-ims pareigūnams, atliekantiems patikrinimus kertant valstybės sieną ir vykdantiems sienos stebėjimą, Pasieniečių mokykloje buvo surengtas kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Narkotikų ir tabako gaminių kontrolė ir prevencija“. Jame dalyvavo ne tik į Medininkus atvykę pareigūnai, bet nuotoliniu būdu – ir jų kolegos pasienio užkardose.

 

Seminaro dalyviai buvo supažindinti su narkotinių, psichotropinių medžiagų, jų pirmtakų (prekursorių) ir tabako gaminių klasifikavimu, bei naujomis psichoaktyviomis medziagų tendencijomis ir rinkos reguliavimo aspektais. Kalbėta apie praktikoje pasitaikančius narkotinių, psichotropinių medžiagų ar tabako gaminių gabenimo ar slėpimo būdus. Pareigūnai supažindinti su narkotinių ir psichotropinių vaistinių preparatų kontrole.  Nagrinėta, kaip atliekamas lengvųjų ir krovininių automobilių fizinis ir muitinis tikrinimas gabenant narkotines, psichotropines medžiagas ar tabako gaminius.

 

Seminarą vedė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Kriminalinių tyrimų valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininkas Edvardas Černiauskas, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir rizikos vertinimo skyriaus vedėja Rima Mačiūnienė bei vyriausioji specialistė Rasa Povilanskienė, Valstybės vaistų kontrolės tarnybos Narkotikų skyriaus vedėja Ramunė Grigaliūnienė ir Muitinės mokymo centro Mokymo ir metodikos skyriaus vyriausiasis inspektorius Remigijus Timofejevas.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве