English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokykloje – penktoji A ir penktoji B

Trečiadienį Pasieniečių mokykla prisipildė jaunų balsų klegesio – sulaukėme sostinės Balsių progimnazijos moksleivių. Atvyko dvi gausios penktokų klasės, kone pusšimtis paauglių.

 

Prieš tai pasidairę po Medininkų pilį, paklausę apie viduramžių Lietuvą, pašaudę iš lanko, jie sugūžėjo į pasieniečių kalvę. Išvydus šitiek tikrų ginklų, apie kuriuos gali ne tik sužinoti, bet ir juos pačiupinėti, pakilnoti, truktelėti spyną, užsidegė penktokų akys. Judrūs ir smalsūs. Klausimais apipylė. O jūs šaudėt iš visų tų ginklų? O kiek pasieniečiai uždirba? O gyventi bendrabuty kursantams – būtina? Gintaras Vasiliūnas vos spėjo į jų klausimus atsakinėti. Pasieniečių muziejuje rimtį jiems sunku buvo išlaikyti, bet pasieniečio profesijos pristatymą išklausė kantriai. Ir Gerdos Urbonienės viktorinos klausimus kaip riešutus gliaudė, prizus rinko.

 

O išgirdę, kad eis į šaudyklą, vėl entuziazmu netvėrė. Vitalijus Nikitinas jų įkarštį atvėsino – tikrais ginklais pašaudyti neteksią. Užtat lazerinėje šaudykloje susikaupusiais veidais į taikinius pyškino. Kai kuriems netgi labai čia sekėsi. Gal tam, kurio tėtis Jono Žemaičio karo akademijoj dirba, arba tam, kuris šaulio sūnus. Nelabai jie dar apie savo ateitį ir profesiją galvoja. Mokytojos žadėjo: atvažiuos iš Balsių ir vyresni. Lauksim. Gal kas iš jų kitąmet ar šį rudenį atvyks. O penktokai – kiek vėliau.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве