English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Gegužės 3-ioji: visi keliai veda į Medininkus

Verčiau vieną kartą pamatyti nei šimtąsyk išgirsti. Sakot, nuvalkiotas posakis? Ir vis dėlto – gryniausia tiesa. Tuo įsitikinti galėsite gegužės 3-iąją atvykę į Pasieniečių mokykloje rengiamą atvirų durų dieną. Į Medininkuose įsikūrusią vienintelę Lietuvoje pasieniečių kalvę. Moksleivių grupės čia laukiamos visuomet, jaunuoliams pristatoma profesija, priėmimo, mokymosi ir buities sąlygos. Tačiau taip plačiai, vaizdžiai ir solidžiai susipažinti bus galima tik pirmąjį gegužės penktadienį.

 

Laukiame visų, kuriuos domina pasieniečio profesija bei galimybė ją įsigyti Medininkuose. Dalis moksleivių jau spėjo, kaip buvome prašę, iš anksto užsiregistruoti: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NhzvUh8P7_FHG4e1bvXEiA-c-7EvWfl_WjIQh4ezXTs/editTai galima dar padaryti ir dabar, nors tai nereiškia, kad paskutinę akimirką apsisprendę nebus įleisti. Tačiau reikėtų turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pirmiausia tiems, kurie ketina vykti pavieniui, ne su organizuota mokyklos grupe.

 

Pasieniečių mokyklos durys ir vartai atsivers, užtvaras pakils gegužės 3-iosios rytą. Renginio pradžia – 11 val. amfiteatrinėje auditorijoje. Po atidarymo moksleiviams bus pristatoma profesija, išdėstomi priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimai, būtini dokumentai, jų pateikimo bei atrankos etapų datos. Vėliau, pasidaliję į kelias grupes, pasidairys po auditorijas, sporto sales, bendrabučius, lankysis Pasieniečių muziejuje. Sporto salėje stebės parodomąsias savigynos imtynes, fizinių normatyvų pratimus, aikštėje – kursantų rikiuotę. Netrukus moksleivių dėmesį patrauks kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymas, vyks asmenų sulaikymo operacija. Vėliau, aikštėje nusileidus sraigtasparniui ir nutilus jo keliamiems garsams, renginio dalyviai turės progą susipažinti su pasieniečių naudojama technika, ginkluote ir amunicija, dokumentų tikrinimo ir tyrimo įranga. Ir – galimybe pabendrauti su Pasieniečių mokyklos mokytojais ir kursantais, pasienio apsaugos tarnybos pareigūnais, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Bus numalšintas ne tik informacijos, bet ir įprastinis alkis: Pasieniečių mokyklos svečių laukia vaišės – gardi pasienietiška košė.

 

Susidomėjote? Atvykite, lauksime jūsų gegužės 3-iąją!

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве