English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Gimnazistams – apie pasieniečių darbo specifiką

Trečiadienį Pasieniečių mokyklos kursantai Mykolas Jociunskas ir Zigmantas Šliogeris kartu su Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūne Justina Kondratovič, tarnybos Kinologinės veiklos skyriaus vyriausiuoju specialistu Kęstučiu Kriaučiūnu ir kinologais Andrium Asajavičiumi, Mantu Baušiu Luku Bugajevu bei Giedriumi Strakausku lankėsi Molėtų rajone, Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje. 9–12 gimnazijos klasių moksleiviams buvo sudarytos sąlygos susipažinti su pasieniečio profesija, darbo specifika, kinologo darbu.

Gimnazistams buvo pristatyta pasieniečio profesija, jo darbo specifika, atliekamos funkcijos, pasakota apie sargybų rūšis, kaip organizuojamas darbas pasienio užkardoje. Jaunuoliams taip pat pristatyta stojimo tvarka į įstaigas, rengiančias pareigūnus tarnybai, karjeros galimybės. Moksleiviai aktyviai dalyvavo diskusijose, uždavė nemažai klausimų, susijusių su praktine veikla pasienyje. Kursantai kalbėjo ne tik apie stojimo į Pasieniečių mokyklą tvarką, reikalavimus, bet ir atskleidė, kokie dalykai čia dėstomi, ką veikia po pamokų – lanko kinologijos, įvairių sporto šakų būrelius. Kursantai akcentavo gerą pareigūnų fizinį pasiruošimą. Vienas iš gimnazistų ryžosi mesti iššūkį Z. Šliogeriui. Nors moksleiviui sekėsi tikrai neblogai, kursantui prilygti jis negalėjo.

K. Kriaučiūnas gimnazistams papasakojo apie kinologų darbą, jų parengimą, šunų ruošimą tarnybai. Vėliau per 200 mokinių ir jų mokytojų susibūrė lauke stebėti parodomosios kinologų programos. Tarnybiniai šunys demonstravo bendrąjį paklusnumą, pažeidėjo sulaikymą, sprogstamųjų medžiagų paiešką. Gimnazistai buvo pakviesti atvykti į Pasieniečių mokykloje bei pasienio rinktinėse organizuojamas atvirų durų dienas.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве