(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Lietuvos sambo čempionate – net keturi medaliai

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos sambo čempionate Valstybės sienos apsaugos tarnybos komandos sudėtyje dalyvavę Pasieniečių mokyklos atstovai iškovojo po du aukso ir bronzos medalius.

Čempionate dalyvavo geriausi kovinio ir veteranų sambo meistrai iš įvairių šalies regionų, sporto klubų bei aukštųjų mokyklų, taip pat svečiai iš užsienio. Vyrai varžėsi sportinio bei kovinio sambo įskaitose, moterys – tik sportinio.

Tarnybos komandos garbę gynė mokyklos Profesinių dalykų skyriaus vyresnysis specialistas Eimantas Vaikasas ir kursantės Sandra Bacevičiūtė, Diana Bogdan ir Auksė Kaušiūtė bei jų treneris, minėto skyriaus vyriausiasis specialistas Saulius Šutinys.

Auksą laimėjo A. Kaušiūtė, kovojusi svorio kategorijoje iki 68 kg, ir E. Vaikasas, rungęsis kovinio sambo įskaitoje. Šalies čempionu svorio kategorijoje +100 kg jis tapo šeštą kartą iš eilės. Moterų sportinio sambo kategorijoje S. Bacevičiūtei (+80kg) ir D. Bogdan (52 kg) atiteko bronzos medaliais.

Lietuvos čempionai A. Kaušiūtė ir E. Vaikasas iškovojo teisę dalyvauti Europos sambo čempionate, gegužę vyksiančiame Ispanijoje, ir pasaulio sambo čempionate, kuris lapkritį bus surengtas Pietų Korėjoje.