English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Greitųjų šachmatų pirmenybėse dalyvavo ir moksleiviai

Vakar Pasieniečių mokykloje vyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) greitųjų šachmatų pirmenybės.

 

Turnyre, be šeimininkų, dalyvavo VSAT, visų penkių pasienio rinktinių (PR), taip pat Vilniaus rajono Mickūnų bei Medininkų Šv. Kazimiero gimnazijų moksleivių komandos, taip pat Vilniaus PR Jaunųjų pasieniečių būrelio atstovas. Iš viso susirinko 33 šachmatininkai.

 

Turnyro teisėjui Audriui Balandai (Pagėgių PR) davus ženklą, prie stalų susėdę šachmatininkai vienu metu pradėjo „dvikovas“. Buvo žaidžiama po dešimt minučių, plius 5 sekundės už kiekvieną padarytą ėjimą. Antrąkart tie patys turnyro dalyviai tarpusavyje nežaisdavo – tai garantavo organizatorių naudota originali burtų sudarymo programa Swiss-Manager, kuri po kiekvieno rato vėl suskirstydavo šachmatininkus poromis.

 

Susumavus visų partijų rezultatus, paaiškėjo, kad bendroje įskaitoje nugalėjo varėniškiai – Algis Kisielius, Audrius Mikelionis ir Šarūnas Plechavičius. Antroji vieta atiteko Pakrančių apsaugos PR komandai (Kęstutis Paulavičius, Dainius Aukštikalnis ir Saulius Riepšas), treti – pagėgiškiai (Darius Vasiliauskas, Linas Širvaitis ir Antanas Sniečkus).

 

Prilygti pareigūnams patirtimi šachmatų lauke moksleiviams buvo sunku, tačiau entuziazmo ir optimizmo jiems tikrai nestigo. O Mickūnų gimnazistų atstovai pagal komandos rezultatus netgi pranoko ir tarnybos, ir mokyklos žaidėjus.

 

Asmeninėje įskaitoje visus pranoko Artūras Belevičius (Vilniaus PR). Antroji vieta buvo pripažinta Algiui Kisieliui (Varėnos PR), trečioji – Kęstučiui Paulavičiui (Pakrančių apsaugos PR).

 

Visiems šachmatininkams buvo įteikti turnyrui pagaminti atminimo medaliai, o nugalėtojams ir prizininkams – taurės ir medaliai.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве