mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Kursantė Auksė Kaušiūtė – geriausia 2018 metų VSAT sportininkė

Kovo 18 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) centrinėje įstaigoje buvo pagerbti tarnybos 2018 metų geriausi ir aktyviausi sportininkai, sporto renginių organizatoriai, apdovanotas sportiškiausias tarnybos padalinys. Šventiniame renginyje dalyvavo Lengvosios atletikos asociacijos (LAA), Policijos departamento atstovai, VSAT pasienio rinktinių vadai.

VSAT geriausios 2018 metų sportininkės titulą iškovojo Pasieniečių mokyklos kursantė Auksė Kaušiūtė. Pernai ji tapo pasaulio graplingo čempione, nugalėjo Baltijos šalių graplingo čempionate, buvo neprilygstama Lietuvos graplingo taurės pirmenybėse.

Antroje vietoje liko Vilniaus pasienio rinktinės Dieveniškių pasienio užkardos vyresnysis pasienietis Edgardas Jurgeliavičius, trečioje – Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos jaunesnioji specialistė Karolina Šapokaitė. Beje, visi trys geriausi tarnybos sportininkai savo pasiekimus iškovojo ant imtynių kilimo.

Tarp geriausių tarnybos 2018 metų sportininkų pateko  dar du Pasieniečių mokyklos atstovai – kursantė Raminta Sodaitytė ir Profesinių dalykų skyriaus vyresnysis specialistas Pavelas Leonovas.

Renginio metu buvo apdovanoti ir aktyviausi tarnybos 2018 metų sporto renginių organizatoriai. Vienas iš jų – Saulius Šutinys, Pasieniečių mokyklos Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas.

Pernai tarnyboje vyko dvylika bendrosios įskaitos sporto renginių. Buvo surengti savigynos imtynių, stalo teniso, šachmatų turnyrai, orientavimosi varžybos, futbolo, tinklinio, moterų bei vyrų paplūdimio tinklinio, krepšinio 3×3 turnyrai, šaudymo iš tarnybinio ginklo, bėgimo, daugiakovės varžybos. Šiuose sporto renginiuose dalyvavo septynios VSAT struktūrinių padalinių komandos, kurios varžėsi dėl nugalėtojo titulo bendrojoje įskaitoje.

Antroji vieta atiteko Pasieniečių mokyklai, trečioji – Pagėgių pasienio rinktinei. Tarnybos 2018 metų sportiškiausiu padaliniu pripažinta Varėnos pasienio rinktinė. Specialią VSAT taurę rinktinės vadui Vytautui Ižganaičiui įteikė tarnybos vadas Renatas Požėla.

Sveikindamas geriausius 2018 metų VSAT sportininkus, tarnybos vadas Renatas Požėla džiaugėsi nauja tarnybos tradicija – pagerbti pasižymėjusius sportininkus ir renginių organizatorius, taip pat sportininkų pasiektais rezultatais, tarnybos vardo garsinimu bei linkėjo pergalių ir ateityje.

Nuotraukoje – tarnybos vadas R. Požėla su (iš kairės) R. Sodaityte, S. Šutiniu, A. Kaušiūte ir P. Leonovu