English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

ĮVADINIO MOKYMO KURSAI

 RAGINAME RINKTIS PASIENIEČIO ĮVADINIO MOKYMO KURSUS

 

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 30 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.


Norintiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikia iki rugsėjo 1 d. pateikti dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt:

 

1. Prašymą dėl siuntimo į įvadinio mokymo kursus išdavimo ir sutikimą (pasirašytą, skenuotą ar fotografuotą) būti tikrinamam valstybės informacinėse sistemose ir registruose (kai būtina, ir kriminalinės žvalgybos subjektų informacinėse sistemose) (1 priedas).

2. Užpildytą anketą „MS Word“ formatu (gyvenimo aprašymą) (2 priedas).

3. Asmens tapatybę ir Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinantį dokumentą (skenuotą ar fotografuotą).

4. Aukštąjį universitetinį arba neuniversitetinį išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo priedus (skenuotą ar fotografuotą);

5. Turimo ne žemesnio kaip pilno A1 anglų kalbos lygio, nustatyto Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pareigūnams keliamuose reikalavimuose, patvirtintuose tarnybos vado 2019 m. kovo 4 d. įsakymu Nr. 4-94 „Dėl specialiųjų reikalavimų Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pareigūnams patvirtinimo“, patvirtinančius dokumentus (skenuotus ar fotografuotus). Dokumentai privalo būti išduoti akredituotų juridinių asmenų, turinčių teisę organizuoti tarptautinius užsienio kalbų egzaminus ir (ar) tarptautinius užsienio kalbų mokėjimo lygio nustatymo testus.

6. Vairuotojo pažymėjimą, leidžiantį vairuoti B kategorijos transporto priemones (jei turi) (skenuotą ar fotografuotą).

 

Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą įvadinio mokymo kursus, privalės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinę medicinos ekspertizės komisijoje, ir išlaikyti bendrojo fizinio pasirengimo įskaitą. Susipažinti su bendrojo fizinio pasirengimo reikalavimais ir atitikties šiems reikalavimams tikrinimo tvarka galite čia.

 

Turite klausimų?

Dėl dokumentų pateikimo galite kreiptis:

Miglė Novoslavskaitė, tel. (8 5) 271 7338, migle.novoslavskaite@vsat.vrm.lt.

Vytautas Suodžius, (8 4) 639 7841, vytatas.suodzius@vsat.vrm.lt.

Dėl mokymo programos turinio, mokymosi organizavimo Pasieniečių mokykloje galite kreiptis – Anna Volčok, (8 5) 219 8235, anna.volcok@vsat.vrm.lt. 

 

Į kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma ir nemokamai apgyvendinami bendrabutyje. Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gaus įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir bus įdarbinami šiuose VSAT padaliniuose:Tverečiaus, Lavoriškių, Kenos,Padvarionių, Gintaro Žagunio pasienio užkardose ir Užsieniečių registracijos centre (informaciją apie padalinius rasite čia).


Renginių kalendorius
<< Spalis 2019 >>
P A T K P Š S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве