(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Būsimieji pasieniečiai tinklinio turnyre – vėl pirmi!

Pasieniečių mokyklos kursantų komanda triumfavo vakar sostinėje vykusiame Vilniaus regiono profesinio mokymo įstaigų tinklinio turnyre.

Kovo 6 d. Automechanikos ir verslo mokykloje vyko Vilniaus regiono profesinio mokymo įstaigų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo šešios jaunuolių komandos. Būsimųjų pasieniečių ekipą sudarė 34-osios laidos kursantai Kristupas Butkevičius, Mykolas Jacunskas, Darjušas Koščicas (Darjuš Koščic), Aivaras Maslovas, Eimantas Mažvila, Ričardas Papšelis, Ernestas Saukevičius ir vienintelė mergina Raminta Sodaitytė.

Komandos varžėsi dviejuose pogrupiuose. Pasieniečių mokyklos tinklininkai pirmajame pogrupyje rezultatu 2:1 nugalėjo Vilniaus statybininkų rengimo centro ekipą, vėliau atkaklioje kovoje 2:0 įveikė Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos komandą.

Būsimieji pasieniečiai, iškovoję dvi pergales pogrupyje, pateko į finalą. Jame 2:0 įveikėVilniaus automechanikos ir verslo mokyklos ekipą ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Pasak kursantų komandos vadovo Sauliaus Šutinio, džiugu, kad per ilgą šio turnyro organizavimo laikotarpį mokyklos tinklininkai jau antrą kartą iš eilės pelno aukso medalius.

Pasieniečių mokyklos vaikinų tinklinio komanda, tapusi šio turnyro nugalėtoja, iškovojo teisę atstovauti Vilniaus regionui finaliniame Lietuvos profesinio mokymo įstaigų tinklinio turnyre, kuris vyks sostinėje už poros savaičių, kovo 20 d.