English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokykloje įsikūrė kadetų stovykla

Šiandien į Pasieniečių mokyklą įsuko trys autobusai, prisėdę uniformuotų jaunuolių. Šešiasdešimt Kaune įsikūrusio Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtinių pasiryžę Medininkuose praleisti visą darbo savaitę.

 

Kadetų pirmadienis prasidėjo nuo pažinties su mokykla – trumpa jos istorija, priėmimo ir mokslo sąlygomis, pasieniečio profesija, vidaus tvarkos taisyklėmis. Svečiai taip pat apsilankė Pasieniečių muziejuje. Įsikūrus viename iš bendrabučių, savo instruktorių padedami, kadetai suplanavo ateinančių keturių dienų darbotvarkę.

 

Stovyklavimo metu kadetai turės galimybę susipažinti su pasieniečių turima ginkluote, dokumentų tikrinimu, kinologija, dalyvaus pusdienio trukmės žygyje, apsilankydami vienoje iš pasienio užkardų.

 

Į Pasieniečių mokyklą stojantiems Kadetų licėjaus absolventams suteikiamas papildomas balas.

 

Praėjusių metų pabaigoje buvo atnaujinta Pasieniečių mokyklos ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus bendradarbiavimo sutartis, galiosianti trejus metus. Joje numatyta bendradarbiauti ugdant kadetų patriotiškumą, skiepijant tautiškumą ir pilietiškumą, organizuojant jų kultūrinius, švietėjiškus ir sportinius renginius. Licėjaus auklėtiniai turės galimybę susipažinti su pasieniečio profesija ir jų rengimu ne tik atvirųjų durų dienomis, bet ir savaitės trukmės stovyklose.

 

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus – nuo 2012 m. rudens Kaune veikianti specializuoto ugdymo įstaiga, teikianti pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, taip pat teisės, karybos pagrindus, sportinį išsilavinimą bei neformalųjį švietimą. Mokytis čia priimama nuo penktosios klasės. Licėjaus dalininkai – Vidaus reikalų ministerija ir Kauno miesto savivaldybė.

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве