English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklos ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai dalyvauja mobilumo projekte

Pasieniečių ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos pagal bendradarbiavimo planą organizavo mobilumo projektą – Pasieniečių mokyklos kursantai savaitei išvyko mokytis į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą, o Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai savaitę svečiavosi Pasieniečių mokykloje. Mobilumo projekte dalyvavo po 5 kursantus iš kiekvienos mokyklos.

Pasibaigus projektui abiejų mokyklų kursantai tokį bendradarbiavimą vertina kaip labai naudingą ir įdomų, ir siūlo ateinančios kursantų laidoms aktyviai dalyvauti tokiuose renginiuose.

 

„Pagal mobilumo projektą mes, penki Pasieniečių mokyklos kursantai, vykome į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą. Šis mobilumo projektas truko savaitę. Pirmąją dieną susipažinome su Ugniagesių gelbėtojų mokyklos veikla, mums parodė bendrąsias mokymosi patalpas, taip pat gavome praktiniams užsiėmimams skirtas kovines uniformas, kurias turėjome dėvėti visų užsiėmimų metu. Kitomis dienomis kartu su Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantais dalyvavome įvairioje praktinėje veikloje – lipome kopėčiomis ant pastato stogo, gelbėjome „nukentėjusiuosius" iš degančių pastatų, mokėmės mazgų rišimo būdų, skęstančiųjų gelbėjimo iš vandens paviršiaus, 2 val. trukmės kliūčių ruožo įveikimo sunkiomis sąlygomis, karpėme transporto priemones su pniaumatine įranga, šaudėme iš inercinio vandens švirkšto ,,ifex“ ir dalyvavome imitaciniame „nuketėjusiųjų" gelbėjime iš autoavarijos. Po sunkios bei įtemtos savaitės galėjome atsipalaiduoti Ugniagesių gelbėtojų mokyklos baseine ir pirtyje.

 

Dalyvavimas šiame projekte buvo prasmingas, nes geriau pažinome tikrai sudėtingą ir atsakingą ugniagesių gelbėtojų profesiją, pažinome daug nuostabių Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantų. Taip pat daugiau kolegoms papasakojome apie Pasieniečių mokyklą ir pasieniečio profesiją.

 

 Pasieniečių mokyklos Kursantų tarybos pirmininkė Auksė Kaušiūtė.“

Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве