English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Barboros Radvilaitės progimnazijos moksleiviai susipažino su pasieniečio profesija

Keturios dešimtys Barboros Radvilaitės progimnazijos moksleivių trečiadienį lankėsi Pasieniečių mokykloje ir domėjosi pasieniečio profesija. 


Ekskursijos metu atvykusiems moksleiviams buvo papasakota apie Pasieniečių mokyklą, pasieniečių darbą, apie galimybę ateityje rinktis pasieniečio profesiją ir tapti Pasieniečių mokyklos kursantais. Moksleiviams paaiškinta, jog norėdami rinktis pareigūno profesiją, jie privalo būti drausmingi, sąžiningi ir nuovokūs, kad neužkirstų sau kelio, rinkdamiesi ateities profesiją.


Vėliau moksleiviai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą. Šaudymo ir lazeriniame tiruose moksleiviams Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Tadas Borisevičius pasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą, tuo pačiu svečiai išbandė savo taiklumą šaudydami iš imitacinio automato į taikinius. Vėliau moksleiviai susipažino su pasienietišku keturračiu, kuriuo mielai juos pavėžino Profesinių dalykų skyriaus vyresnysis specialistas Vaidas Belevičius.


Moksleiviams ekskursijos metu buvo labai smalsu pamatyti, kaipgi atrodo tas tikras mokyklos kursantas, kokią uniformą vilki, kaip bendrauja. Todėl moksleivius į šaudybos pamoką priėmė Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Vitalijus Nikitinas, kur papasakojo moksleiviams apie vykstančios pamokos ypatumus. Moksleiviai džiaugėsi galėdami pabendrauti su kursantais, užduoti jiems rūpimus klausimus, kurie mielai papasakojo ko vedini nusprendė mokytis Pasieniečių mokykloje.

 

Po pažinties su kursantais moksleiviai aplankė bendrabučius ir apžiūrėjo kursantų gyvenimo sąlygas.


Po pažintinės ekskursijos Pasieniečių mokykloje moksleiviai vyko link Medininkų memorialo. Čia  jaunuoliai susipažino su Nepriklausomos Lietuvos Respublikos sienų apsaugos istorija - pirmaisiais nepriklausomybės metais, pagerbė Medininkų žudynių aukas.

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве