English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Daugiakovės varžybose triumfavo Pasieniečių mokyklos komanda

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Daugiakovės varžybose nugalėjo Pasieniečių mokyklos komanda.


Tradicinėse VSAT Daugiakovės varžybose dalyvavo šešios komandos iš Ignalinos pasienio, Vilniaus pasienio, Varėnos pasienio, Pagėgių pasienio ir Pakrančių pasienio apsaugos rinktinių ir Pasieniečių mokyklos. Kiekvieną jų sudarė trys nariai. Dalyviai rungėsi asmeninėje ir komandinėje įskaitose trijose rungtyse: šaudymo iš tarnybinio ginklo, prisitraukimų prie skersinio (vyrams), atsispaudimų (moterims) ir 1 km bėgimo. 


Asmeninėje įskaitoje nepralenkiamas buvo Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės komandos atstovas Povilas Striokas. Antrąją vietą užėmė Mykolas Jociunskas iš Pasieniečių mokyklos, o trečiąją – Artūr Kožemiakin iš Vilniaus pasienio rinktinės. Asmeninėje moterų įskaitoje ant aukščiausiojo pakylos laiptelio užlipo Varėnos pasienio rinktinės atstovė Ulzana Bernatovič. Antrąją vietą užėmė Pasieniečių mokyklos kursantė Raminta Sodaitytė, o trečiąją – Rasa Vansavičienė iš Pakrančių pasienio apsaugos rinktinės.


Daugiakovės varžybose komandinėje įskaitoje nugalėjo Pasieniečių mokyklos ekipa – mokytojas Pavel Leonov, kursantai: Mykolas Jociunskas ir Raminta Sodaitytė. Ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio lipo Pakrančių pasienio apsaugos rinktinės komanda: Artūras Petkevičius, Povilas Striokas ir Rasa Vansavičienė. Trečiąją vietą pelnė Varėnos pasienio rinktinės komanda – Karolis Sūnelaitis, Polvilas Žilinskas ir Ulzana Bernatovič.


Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia pasveikino nugalėtojus ir įteikė jiems taures, diplomus, medalius ir vertingas dovanas.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве