English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklos komanda praktiniame šaudyme – antroji

Ketvirtadienį vyko Pasieniečių mokyklos ir Vilniaus pasienio rinktinės organizuotos praktinio šaudymo varžybos „Willpower & stamina 2018“. Varžybose dalyvavo 15 komandų iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) padalinių, kitų teisėsaugos institucijų ir organizacijų.


Varžybos organizuotos Pasieniečių dienos proga, tradiciškai į jas pakvietus bendradarbiaujančių organizacijų šaulius. Kaip įprasta, jos vyko Viešojo saugumo tarnybos (VST) Kauno dalinio šaudykloje, kur yra sudarytos visos sąlygos pareigūnams pasitikrinti savo šaudymo įgūdžius, palyginti savo gebėjimą valdyti ginklus su kolegialių organizacijų šauliais.


Šaudymo varžybos vyko vadovaujantis Tarptautinės praktinio šaudymo konfederacijos taisyklių reikalavimais. Komandas sudarė keturi nariai, iš kurių viena buvo moteris. Dalyviai turėjo atlikti dešimt pratimų, šaudyti iš pistoletų, automatų bei lygiavamzdžių šautuvų. Nugalėtojai buvo nustatomi asmeninėse ir komandinėse įskaitose, taip pat moterų kategorijose. Pasieniečių ir svečių rezultatai buvo skaičiuojami atskirose klasifikacijose.


Komandinėje VSAT įskaitoje nepralenkiami buvo Vilniaus pasienio rinktinės šauliai – Lechas Cimošas, Artiomas Podšivalovas, Sergejus Nikolajenkovas ir Vita Petkūnaitė. Ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio kopė Pasieniečių mokyklos komanda, kurią sudarė Giedrius Bakša, Vitalijus Nikitinas, Tadas Borisevičius ir Dovilė Nevulytė. Tretieji liko VSAT atstovai Viktor Gorlin, Aleksandras Tumanovas, Aušrinė Keršytė ir Tomas Stasiulys.


Asmeninėje pasieniečių įskaitoje pirmąją ir trečiąją vietas užėmė Vilniaus pasienio rinktinės šauliai L. Cimošas ir A. Podšivalovas, antroji vieta teko Pasieniečių mokyklos atstovui G. Bakšai.


Moterų įskaitoje nepralenkiama buvo VSAT Centrinės įstaigos pareigūnė Aušrinė Keršytė, antroji vieta atiteko Miglei Novoslavskaitei, trečioji – Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnei V. Petkūnaitei.


Svečių komandinėje įskaitoje geriausių rezultatų pasiekė šaudyklos šeimininkai VST pareigūnai. Antrąją vietą užėmė Krašto apsaugos ministerijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino Štabo Bataliono komanda, trečiąją – Lietuvos policijos mokyklos atstovai.


VSAT vado pavaduotojas Vidas Mačaitis sveikino nugalėtojus, įteikė jiems taures, medalius ir kitus prizus.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве