English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Mokykla apie profesiją Vilniaus pasienio rinktinės renginyje

Birželio 4-ąją Vilniaus pasienio rinktinėje vyko atvirų durų diena, skirta pristatyti pasieniečio profesiją. Renginys, kurį sudarė skirtingų Valstybės sienos apsaugos tarnybos veiklų pareigūnai, pritraukė per 600 įvairaus amžiaus žmonių – vaikų, jaunuolių ir juos lydinčių suaugusiųjų. Daugiausia svečių organizuotomis grupėmis atvyko iš Vilniaus ir Šalčininkų rajonų, vilniečiai į Mickūnus, kur įsikūrusi Vilniaus pasienio rinktinė, dažniau rinkosi keliauti savarankiškai.


Atvirų durų dienos šventę pradėjęs Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė džiaugėsi matydamas tokį didelį būrį pasieniečio profesija susidomėjusio jaunimo, sveikino atvykus ir kvietė įsitraukti į šventės renginius, įvertinti pareigūnų prisistatymą ir ateityje prisijungti prie jau tarnaujančių pareigūnų, taip papildant Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų gretas.


Vilniaus pasienio rinktinės atvirų durų dienos šventės renginiai – Specialiosios paskirties komandos pareigūnų ir kinologų pasirodymas, inscenizuojant įtariamųjų kontrabanda sulaikymą, kinologų su tarnybiniais šunimis programa, demonstruojant keturkojų reakcijas į pareigūnų komandas, penkiskart sambo imtynių Lietuvos čempiono, Europos Sąjungos vicečempiono ir daugkartinio prizininko Eimanto Vaikaso tarnyboje taikomų kovinių imtynių veiksmų demonstravimas – itin patraukė jaunimo dėmesį, po jų mokiniai klausinėjo apie būtinąjį pasirengimą tarnauti atskirose srityse, naudojamas priemones, amuniciją, apie tikėtinus pavojus, tarnybos vietas.


Daug dėmesio šventėje sulaukė Pasieniečių mokyklos stendas – vyresniųjų klasių mokiniams buvo aktualios stojimo, mokymosi, gyvenimo sąlygos, įsidarbinimo ir karjeros galimybės, taip pat – Vilniaus pasienio rinktinėje naudojamų transporto priemonių, kitos technikos, įrangos ir ginkluotės paroda.


Atvirų durų dienos renginius apjungė profesionalūs Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnės Jolitos Pilinkaitės pasakojimai apie pasieniečio profesiją, kasdienį pareigūnų darbą, atskirų pareigūnų demonstruotų veiksmų komentarai, prevencinės pastabos ir gyvenimiški patarimai.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве