English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kviečiame į septintąjį pagarbos žuvusiems pasieniečiams pėsčiųjų žygį „Pasieniečių keliais“

Kviečiame visus į septintąjį pagarbos žuvusiems pasieniečiams pėsčiųjų žygį „Pasieniečių keliais“, kuris įvyks gegužės 26 dieną.

 

Žygio, organizuojamo nuo 2012 m., tikslas yra paminėti pirmosios 1940-ųjų metų sovietinės invazijos į Lietuvą aukos – pasienio policijos Alytaus baro Ūtos pasienio sargybos viršininko Aleksandro Barausko – ir kitų pasieniečių žūties metines, atminti ir pagerbti Laisvės gynimo ir didžiąsias netektis, įamžinti istorinių įvykių pasienyje tęstinumą ir paminėti atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį. 

 

Kasmet jau į tradiciniu tapusį renginį susirenka žygeiviai iš Lietuvos ir užsienio, jų gretose – Pasieniečių, Policijos ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklų kursantai, Jaunojo pasieniečio būrelių nariai, Jaunieji šauliai ir kadetai, mokiniai, studentai, pasieniečiai, kariai, policininkai, ugniagesiai gelbėtojai, įvairių įstaigų ir organizacijų, asociacijų atstovai, senjorai ir šeimos su vaikais. Dažni žygeivių palydovai – ir jų keturkojai augintiniai.

 

Pėsčiųjų žygyje „Pasieniečių keliais“ yra numatytos kelios trasos – 15 ir 25 kilometrų. Žygeiviai jas renkasi atsižvelgdami į savo fizinę ištvermę, kitas galimybes. Žygis pradedamas Pasieniečių mokykloje ir, nukeliavus pasirinkto ilgio trasą, kuri tęsiasi asfaltuotais keliais, žvyrkeliais, lauko ir miško keliukais, vėl grįžtama į pradinį tašką – Pasieniečių mokyklą. Sėkmingai finišavusieji pasirinktame žygio maršrute vaišinami pasienietiška koše, apdovanojami diplomais ir žygio medaliais.

 

Žygį organizuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, gyvūnų globos klubas „Draugo letena“ ir Pėsčiųjų žygių asociacija. Tai – nekomercinio pobūdžio visuomeninis renginys, kuriame dalyvauti gali kiekvienas panorėjęs. Žygio organizatoriai džiaugiasi augančiu jo populiarumu, kasmet gausėjančiu Lietuvos žygeivių ir svečių iš užsienio būriu ir šiemet vėl kviečia į žygį įsitraukti labiau ar mažiau patyrusius keliautojus pėsčiomis.

 

Registracija į žygį su nuoroda - https://goo.gl/forms/vnwOo7YAwiV47XwN2

Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве