English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Baltijos šalių pasienio mokymo įstaigų sporto varžybose lietuviams sėkmingiausia buvo vairavimo rungtis

Gegužės 10–11 dienomis Estijos Respublikos Viešojo saugumo akademijoje vyko tradicinės tarptautinės sporto varžybos tarp Baltijos šalių pasienio mokymo įstaigų. Jose rungėsi kursantai iš Estijos Respublikos Viešojo saugumo akademijos Policijos ir sienos apsaugos koledžo, Latvijos Respublikos valstybės sienos apsaugos koledžo ir Pasieniečių mokyklos.


Komandas sudarė keturiolika dalyvių, kurie rungėsi vairavimo, šaudymo ir futbolo rungtyse. Tarp savęs varžėsi ir mokymo įstaigų vadovai, jie dalyvavo šaudymo iš tarnybinio ginklo rungtyje.


Pasieniečių mokyklos kursantams Lukui Juknevičiui, Mindaugui Čibirui, Ernestui Sakui, Andrejui Šapkai, Rigondai Urniežiūtei ir Jovitai Staikūnaitei geriausiai sekėsi vairavimo rungtyje ir jie tapo šios rungties nugalėtojais.


Šaudymo iš tarnybinio ginklo rungtyje Pasieniečių mokyklos kursantai Ernestas Andriuškevičius, Mantvydas Bielinis, Ernestas Lisauskas, Andrejus Šapka, Dovilė Nevulytė ir Jovita Staikūnaitė užėmė trečiąją vietą.


Futbolo varžybose, kuriose Pasieniečių mokyklai atstovavo kursantai Mindaugas Čibiras, Ernestas Sakas, Martynas Raudonis, Augustas Ivanovski, Justas Šerkšnas ir Donatas Trinkūnas, lietuviai rezultatu 2:1  nusileido estams, 3:1 – Latvijos kursantams.


Geriausiai tradicinėse Baltijos šalių pasienio mokymo įstaigų sporto varžybose sekėsi šeimininkų komandai, kuriai iškovoti pirmąją vietą padėjo ir taikliausias šaudymo iš tarnybinio ginklo rungtyje buvęs Estijos Viešojo saugumo akademijos viršininkas.


Šiame renginyje svečių šalių kursantai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Estijos Viešojo saugumo akademijos Policijos ir sienos apsaugos koledžu, pabendrauti tarpusavyje, pabuvoti prie jūros, išvykti į pažintinę ekskursiją po Parnu miestą.


Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве