English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Parodos „Studijos 2018“ atgarsiai Pasieniečių mokykloje

Gegužės 9 d. į Pasieniečių mokyklą atvyko Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos III klasės mokiniai, laimėję mokyklos prizą tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“. Loterija buvo sumanyta siekiant paįvairinti Pasieniečių mokyklos prisistatymo programą minėtoje mugėje – teisingai į organizatorių pateiktus klausimus atsakiusiems savarankiškai renginyje dalyvaujantiems jaunuoliams ir atskirų klasių atstovams buvo suteikta teisė pasirinktu metu atvykti į Pasieniečių mokyklą ir dalyvauti jos pasiūlytuose renginiuose.


Prizą pelniusiai klasei buvo įteiktas laimėtojo liudijimas su kvietimu apsilankyti Pasieniečių mokykloje, iš arti pamatyti kursantų gyvenimo, mokymosi, pasirengimo tarnybai sąlygas, susipažinti su Kinologinės veiklos skyriaus veikla, nuvykti į aukščiausią Lietuvos – Aukštojo kalvą ir Medininkų pilį, įvertinti Valstybės sienos apsaugos tarnybos raidą Pasieniečių muziejaus ekspozicijoje.


Pažintį su pasieniečio profesija jaunuoliai pradėjo Kinologinės veiklos skyriuje, kur jiems vyriausioji specialistė Daina Malickienė nuoširdžiai papasakojo apie kinologo darbo išskirtinumą, parodė tarnybai pasirinktus ir jau dresuojamus belgų aviganių jauniklius bei pirmąsias jų pamokas. Dar neišblėsus šiems įspūdžiams, gimnazistai buvo palydėti į Pasieniečių mokyklą, kur lazeriniame tire juos pasitiko, įrangos veikimo principą pristatė, taip pat šaudyklą aprodė ir apie pasieniečio profesiją papasakojo mokyklos Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Vitalijus Nikitinas. Vykdydami anksčiau minėtoje parodoje duotus įsipareigojimus, kiti mokyklos darbuotojai iš Varėnos atvykusius jaunuolius palydėjo į Pasieniečių muziejų, Medininkų pilį, aukščiausią Lietuvoje – Aukštojo kalvą.


Ekskursijų ir profesijos apžvalgų metu buvo matyti  jaunuolių susidomėjimas Valstybės sienos apsaugos tarnyba, todėl tikimasi, kas jie pasidalys įspūdžiais su bendramoksliais ir ateinančių kursantų gretas papildys daugiau Varėnos jaunimo.  


 

Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве