English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kreida išrašyti linkėjimai būsimiems pasieniečiams

Gegužės 3-iąją Pasieniečių mokykloje vyko profesiją pristatantys atvirų durų renginiai. Kaip įprasta, į Medininkuose įsikūrusią mokyklą rinkosi jaunuoliai iš visos Lietuvos – pavieniai, ekskursijomis, su tėveliais.

Atvirų durų šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestro emocinga muzika, sukvietusia svečius į didžiausią mokyklos salę. Čia su atvykusiaisiais sveikinosi ir rinktis pasieniečio profesiją skatino Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla, Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia, išsamiai į suinteresuotųjų klausimus atsakinėjo mokyklos darbuotojai ir kursantai, atsakingumo renkantis profesiją linkėjo mokyklos svečias – Vokietijos federalinės policijos ryšio pareigūnas Lietuvai, Latvijai ir Estijai Peter Krabatsch.

Pamatyti mokyklą, susipažinti su stojimo ir mokymosi sąlygomis atvykę jaunuoliai domėjosi Valstybės sienos apsaugos tarnybos naudojama ginkluote, įranga ir technikos priemonėmis, stebėjo kursantų fizinio ir profesinio pasirengimo elementus, sraigtasparnio skrydį, keturračio viražus, lazeriniame tire mėgino akies taiklumą. Itin daug klausimų sulaukė atrankos, stojimo į mokyklą ir mokymosi sąlygas pristačiusi Mokymo organizavimo vyriausioji specialistė Anna Volčok. Jaunuoliai ir jų artimieji domėjosi gyvenimo sąlygomis bendrabučiuose, mokymosi aplinka, įsidarbinimo ir karjeros galimybėmis. Mažesnieji atvirų durų svečiai džiaugėsi galėdami iš arti pamatyti pasienio tarnyboje naudojamas transporto priemones, skirtingų padalinių pareigūnų ekipuotę, pažygiuoti kartu su kursantais, pasėdėti sraigtasparnyje ir keturratyje. Savo įspūdžius ir linkėjimus esamiems ir būsimiems pasieniečiams jie paliko kreidutėmis pieštuose piešiniuose vienoje iš mokyklos lauko aikštelių, taip nudžiugindami atvirų durų dienos organizatorius.

Atvirų durų dienos šventę praskaidrino ne tik orkestro melodijos ir kursantų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti sukurta skanduotė, bet ir respublikinio mokinių piešinių konkurso „Pasieniečiai Lietuvos valstybės sienos sargyboje“ parodos atidarymas bei konkurso laimėtojų apdovanojimas. Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas R. Požėla ir Pasieniečių mokyklos viršininkas V. Strolia džiaugėsi galėjusiais į Medininkus atvykti konkurso laimėtojais, dėkojo jiems už aktyvumą, kūrybinį polėkį pasieniečio profesijos tema, įteikė jiems pelnytus diplomus, garbės raštus ir dovanas.

 

Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве