English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečio profesija patraukė studijas pristatančioje parodoje

Kovo 30 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykloje viešėjo Klaipėdos Vydūno gimnazijos abiturientai, pakviesti čia apsilankyti šiais metais Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ veikusioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“.


Siekiant parodoje paįvairinti mokyklos prisistatymą ir į konferencijų salėje vykstantį renginį pritraukti daugiau žiūrovų, buvo surengta loterija, apie kurią Pasieniečių mokyklos stendo lankytojai buvo informuoti iš anksto. Pagrindinį loterijos laimėtojo prizą sudarė keletas pramogų: pažintis su Pasieniečių mokykla, kursantų gyvenimo, mokymosi, pasirengimo tarnybai sąlygomis, pasieniečių darbo aplinka, Sienos kontrolės organizavimo valdybos Kinologinės veiklos skyriumi, ekskursijos į Pasieniečių muziejų, aukščiausią Lietuvos – Aukštojo kalvą ir Medininkų pilį. Kvietimą apsilankyti Pasieniečių mokykloje ir iš arčiau susipažinti su pasieniečio profesija laimėjo Klaipėdos gimnazistas Paulius Petrošius, kuriam buvo leista laimėjimu pasidalyti su pasirinktu kelionės draugu. Pasinaudoti laimėjimo suteikta teise Klaipėdos gimnazistai Paulius Petrošius ir Paulius Babin nusprendė būtent paskutinį kovo penktadienį.


Jaunuolius mokykloje pasitiko Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia, profesijos sritį  pristatė mokyklos Profesinių dalykų skyriaus darbuotojai, kinologinę veiklą – Kinologinės veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas Kęstutis Kriaučiūnas, kelionėje po mokyklą, muziejus ir apylinkes lydėjo mokyklos viešųjų ryšių darbuotojai Marius Zemenskas ir Loreta Tumalavičienė.


Baigiantis dienai, didžiojo prizo laimėtojai Klaipėdos gimnazistai jau buvo kupini naudingos informacijos ir malonių įspūdžių ir, padėkoję organizatoriams už turiningai praleistą laiką, išskirtinę pažintį su Pasieniečių mokykla ir pasieniečio profesija, pasuko Žemaitijos kryptimi.


Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве