English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečio profesija domėjosi sostinės gimnazistai

Kovo 28 d. į pažintinę ekskursiją po Pasieniečių mokyką atvyko Vilniaus pasienio rinktinės ir Antakalnio gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai, baigiamųjų klasių mokiniai. Tarp jų buvo net keletas tvirtai apsisprendusių rinktis pasieniečio profesiją.


Atsižvelgiant į pasieniečio profesiją orientuotos grupės tikslus, mokiniams buvo sudarytos sąlygos susipažinti su stojimo į Pasieniečių mokyklą ir mokymosi joje sąlygomis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos struktūra, funkcijomis ir istorija, leista išbandyti akies taiklumą lazeriniame tire ir apžiūrėti pasieniečių naudojamą amuniciją. Mokiniai domėjosi kursantams dėstomais profesiniais dalykais, įgytų patirčių pritaikymu profesinėje veikloje, ginklo naudojimo atvejais, stebėjosi VSAT Kriminalistinių tyrimų skyriaus atliekamų tyrimų gausa ir kokybe. Didelį įspūdį jaunuoliams paliko ir mokykloje eksponuojamos parodos, ekskursija po mokyklą, Pasieniečių muziejaus ekspozicija.


Panašių ateities tikslų, kaip minėti Jaunojo pasieniečio būrelio nariai, į Pasieniečių mokyklą atlydėti Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnės Jolitos Pilinkaitės, turi ir  Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijos vienuoliktokai. Jie Pasieniečių mokykloje lankėsi savaitę anksčiau ir domėjosi tais pačiais dalykais, tik, priešingai nei jaunieji pasieniečiai, kurie dėl savo užklasinės veiklos jau yra turėję artimesnio ryšio su pasieniečio tarnyba, į mokymosi mokykloje, gyvenimo bendrabutyje sąlygas ir profesinės veiklos aspektus gilinosi labiau.


Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве