Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Kursantai tinklinio varžybose užlipo ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio

Vilniuje vykusiose profesinių mokymo įstaigų tinklinio varžybose Pasieniečių mokyklos kursantų komanda triumfavo ir iškovojo pirmąją vietą.

Trečiadienį Automechanikos ir verslo mokykloje vyko Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų tinklinio varžybos. Šiose rungtynėse  dalyvavo septynios jaunuolių komandos. Būsimųjų pasieniečių ekipą sudarė 32 ir 33 laidos kursantai: Gedvinas Baravykas, Edvardas Milašius, Paulius Talijūnas, Augustas Ivanovski, Vytautas Kisielius, Aleksandras Areško, Paulius Arnašius, Montvydas Bielinis.

Jaunuolių komandos varžėsi suskirstytos į du pogrupius. Pasieniečių mokyklos tinklininkai aktyviai rungėsi antrame pogrupyje kur rezultatu 2:0 nugalėjo Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos jaunuolius, vėliau atkaklioje kovoje 2:1 nurungė Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro jaunuoliams. Vilniaus technologijų verslo mokyklos tinklininkus įveikė rezultatu 2:0. Kursantai, iškovoję tris pergales pogrupyje, pateko į finalą kur 2:0 įveikė Vilniaus statybininkų rengimo centro ekipą ir tapo šių varžybų nugalėtojais. Trečioji vieta atiteko Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrui.

Pasak Pasieniečių mokyklos komandos vadovo Sauliaus Šutinio: „Džiaugiamės, jog per ilgą šių varžybų organizavimo laikotarpį, pirmą kartą mokyklos kursantų tinklinio komanda iškovojo aukso medalius“.

Pasieniečių mokyklos vaikinų tinklinio komanda tapusi šių varžybų nugalėtoja iškovojo teisę atstovauti Vilniaus regionui finalinės Lietuvos profesinių mokymo įstaigų tinklinio varžybose, kurios vyks sostinėje š. m. kovo 14 d.