English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Ignalinos krašto jaunuoliai domėjosi Pasieniečių mokyklos kursantų kadienybe ir pasieniečio profesija

Vasario 28 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pasieniečių mokykloje lankėsi jaunieji pasieniečiai iš Ignalinos ir Visagino būrelių. Kelių skirtingų Ignalinos miesto ir Visagino mokyklų jaunojo pasieniečio būrelių nariai, atvykdami į Pasieniečių mokyklą, turėjo aiškų tikslą, dėl to jų būrelių vadovai – Ignalinos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Jolanta Vaickuvienė bei šios pasienio rinktinės Tverečiaus pasienio užkardos specialistas Andrejus Matvėjevas kruopščiai derino apsilankymo detales.


Atsižvelgdami į skirtingų amžiaus grupių jaunųjų pasieniečių interesus, Pasieniečių mokyklos viešųjų ryšių specialistai ir profesinių dalykų skyriaus mokytojai veiklą vietoje jiems organizavo taip, kad visiems būtų įdomu. Jaunuolius pasitikęs Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia pasidžiaugė jų pasirinkimu įvertinti pasieniečių profesijos perspektyvas ir pakvietė ateitį sieti su Valstybės sienos apsaugos tarnyba, atskiri specialistai supažindino juos su stojimo į Pasieniečių mokyklą sąlygomis, privalomuoju pasieniečių ir kursantų fiziniu parengimu, naudojama ginkluote, sudarė jiems galimybę išbandyti akies taiklumą lazeriniame tire, ant tatamio – imtynių veiksmus, VSAT Kriminalistinių tyrimų skyriaus profesionalai apibūdino savo darbo specifiką, pristatė kai kuriuos tyrimus. Didelį įspūdį jaunuoliams paliko mokykloje įkurtas Pasieniečių muziejus ir vyriausiojo viešųjų ryšių specialisto Mariaus Zemensko pasakojama Valstybės sienos apsaugos tarnybos istorija, muziejaus ekspozicija ir mokykloje eksponuojamos parodos, ekskursija po mokyklą ir kursantų bendrabutį.


Ignalinos krašto Jaunojo pasieniečio būrelių nariai išvyko pasivaišinę bendrais priešpiečiais ir nešini Pasieniečių mokyklos lauktuvėmis, patys aktyviausieji – ir išskirtinėmis dovanomis už teisingus atsakymus į ekspromtinės viktorinos klausimus.


Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве