English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Paskutinė Pasieniečių mokyklos 32-os laidos absolventų rikiuotė [fotoreportažas]

Vasario 23-iąją Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykla išleido 32-ąją absolventų laidą. Ši laida buvo paskutinioji, kurios profesiniam parengimui buvo taikoma pusantrų metų Pasieniečio mokymo modulinė profesinio mokymo programa.


Pirmuosius atkurtos Lietuvos šimtmečio Pasieniečių mokyklos (toliau – mokykla) absolventus sveikino ir pirminio profesinio mokymo diplomus jiems įteikė Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla ir mokyklos viršininkas Vytautas Strolia, iškilmingos ceremonijos rikiuotei vadovavo mokyklos Profesinių dalykų skyriaus vyresnysis specialistas Tarasas Davidovskij. Kartu su mokyklos baigimo diplomais absolventams buvo įteiktos anglų kalbos mokėjimo lygį patvirtinančios pažymos – 32 laidos kursantai yra pirmieji, kuriems buvo sudarytos sąlygos dar mokykloje laikyti ,,Cambridge English Placement” testą ir įgyti tai patvirtinantį dokumentą. Dešimčiai absolventų buvo įteikti stažuotės užsienyje FRONTEX pažymėjimai, patvirtinantys jų tarptautinės veiklos įgūdžius – Suomijoje stažavosi Augustas Buzarevičius, Gytis Garnelis, Ovidijus Požėla, Sigita Vilkelytė ir Rūta Vitkauskaitė, Vengrijoje – Aleksejus Jarmuševič, Katažina Dainarovič, Gerardas Šostak, Giedrius Trapikas ir Loreta Zenkevič.


Pirminio profesinio mokymo diplomai buvo įteikti 75-iems mokyklos absolventams. Vedami geriausią mokymosi reitingą pasiekusios bendramokslės Sigitos Vilkelytės, jau buvę mokyklos kursantai prisiekė tarnauti Lietuvos valstybei.  Naujieji Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai – vidaus tarnybos grandiniai – jau vasario 26-ąją pradės tarnaudami valstybei savo paskirties vietose. Daugiausia jų – 40 – paskirti tarnauti į sieną su Baltarusija saugančią Vilniaus pasienio rinktinę, 13 buvusių kursantų  vyksta saugoti sieną su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi, 19 paskirti tarnauti Ignalinos pasienio rinktinėje, du į Varėnos pasienio rinktinę, vienas – į Pakrančių apsaugos pasienio rinktinę. Jaunuosius pareigūnus laimino ir sėkmingos tarnybos Lietuvos valstybei linkėjo Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Bažnyčios kunigas Vytautas Rapalis.


Iškilmingoje ceremonijoje buvo pagerbti labiausiai moksle, visuomeninėje veikloje ir sporte pasižymėję absolventai. Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado R. Požėlos vardine dovana – laikrodžiu – už gerą mokymąsi, pavyzdingą pareigų vykdymą ir pirmąją baigiamojo reitingo vietą apdovanota Sigita Vilkelytė, už aktyvią veiklą, pavyzdingą pareigų vykdymą ir dalyvavimą Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje ,,Studijos 2018“ padėka įteikta Andriui Jančiauskui. Padėka už antrąją baigiamojo reitingo vietą įteikta Vidmantui Maleckui, už trečiąją baigiamojo reitingo vietą, aktyvų dalyvavimą papildomo ugdymo veikloje ir visuomeniniame mokyklos gyvenime – Rūtai Vitkauskaitei, padėkos už nepriekaištingą būrininko pareigų atlikimą, pavyzdingą mokymąsi ir aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje skirtos Gedvinui Baravykui ir  Edvardui Milašiui, už nepriekaištingą Kursantų tarybos pirmininkės pareigų atlikimą ir aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje – Katažinai  Dainarovič, padėkos už aktyvų dalyvavimą papildomo ugdymo veikloje ir visuomeniniame mokyklos gyvenime įteiktos  Gyčiui Garneliui, Loretai Zenkevič, Deimantei Venskaitytei, Loretai Stapovičiūtei ir Justynai Masevič, padėkos už aktyvią sportinę veiklą ir aukštus sportinius pasiekimus įteiktos Aleksejui Jarmuševič, Laurai Gudėnaitei ir Tatjanai Nazarovai.


Apdovanojimų už visuomenei naudingą darbą, labdaringą veiklą ir pagalbą černobyliečiams 32-os laidos absolventams  skyrė Černobyliečių labdaros fondas „Mūsų krantas“. Fondo prezidentas Anatolijus Zarovskis Bronzinį kryžių „Visuomenės labui“ įteikė Ovidijui Požėlai,  Bronzinį medalį „Visuomenės labui“ – Laurai Gudėnaitei ir Loretai Stapovičiūtei.


Garbė pasisakyti absolventų vardu buvo suteikta geriausiai 32-os laidos kursantei, vidaus tarnybos grandinei Sigitai Vilkelytei. Jau buvusių kursantų vardu ji dėkojo mokyklos vadovams ir mokytojams už sudarytas sąlygas mokytis, suteiktas žinias, parodytą gyvenimo kelią. Iškilmingą 32-os laidos absolventų ceremoniją papildė ir pagyvino Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras, atlikęs tai progai parengtą koncertinę programą.Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве