English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Parodoje „Studijos 2018“ bus kviečiama pasirinkti pasieniečio profesiją [papildyta]


Pasieniečių mokykla vasario 8–10 d. dalyvaus tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“. Ji vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.


Centro 5-oje salėje, tarp vidaus reikalų teisėsaugos institucijų mokymo įstaigų, bus įrengtas Pasieniečių mokyklos stendas, kurio pagrindiniu akcentu taps kursantų ekipuotė, pasienio darbe naudojama technika ir pasieniečių šūkis „Kilnumas, ištvermė, drąsa“ ir begalė kitos naudingos informacijos besidomintiems šia profesija.


Mokyklos mokytojai ir kursantai parodos dalyvius supažindins su naujausiais atrankos reikalavimais, galimybėmis tapti profesionaliu VSAT pareigūnu, papasakos apie kursantų gyvenimą ir mokymąsi mokykloje. Taip pat parodos lankytojai galės susipažinti su Vilniaus pasienio rinktinės kinologais bei jų keturkojų darbu.


Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos“ kasmet keičia stilių, tampa vis žaismingesnė, inovatyvesnė, lankytojams pasiūlo vis įvairesnių naujienų. Pagrindinis jos tikslas – suteikti kuo naudingesnių ir tikslesnių žinių apie mokymąsi, studijas ir karjerą.


Tūkstančiai mokinių, abiturientų kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis, kokį kelią toliau rinktis. Paroda „Studijos“ padeda jaunimui nuspęsti, kokios profesijos ir specialybės šiuo metu paklausiausios.

Taip pat parodos lankytojai galės detaliau susipažinti su pasieniečio profesija - stebėti rikiuotės elementus, kinologų su tarnybiniais šunimis programą, bendrą mokyklos pristatymą. Vasario 8 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. 5.2 konferencijų salėje, II aukšte (įėjimas iš salės ekspozicijos).


Renginių kalendorius
<< Spalis 2019 >>
P A T K P Š S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве