English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Ataskaitiniame Pasieniečių mokyklos susirinkime išskirtas jos indėlis rengiant pareigūnus

Trečiadienį vyko Valstybės sienos apsaugos tarnybosPasieniečių mokyklos ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo apžvelgti ir įvertinti 2017 metų veiklos rezultatai. Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado pavaduotojas Vidas Mačaitis, vado patarėjas Raimundas Matulis, VSAT Personalo valdybos direktorius Arūnas Tuzas, Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Algirdas Kaminskas, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas Valdas Krulikauskas, Muitinės mokymo centro direktorė Halina Černiauskienė, kiti svečiai ir Pasieniečių mokyklos darbuotojai.


Praėjusių metų veiklą pristatęs Pasieniečių mokyklos viršininko pavaduotojas Ričardas Nariūnas apžvelgė 2017-ųjų tikslus, pasidalijo sėkmingai įgyvendintomis idėjomis ir pasidžiaugė nuveiktų darbų rezultatais. Kalbėdamas apie profesinę veiklą, R. Nariūnas pastebėjo, kad buvo atnaujintos keturios mokymo programos, sėkmingai vystyti trys Europos Sąjungos projektai, išskyrė tarptautinių mokymų su kursantų stažuotėmis užsienyje bei kokybiškai pasikeitusių papildomo ugdymo renginių kursantams naudą, išaugusį pasieniečio profesiją populiarinančių renginių skaičių ir įvairėjančias jų formas, už nuoseklų bendradarbiavimą dėkojo kitų šalies ir užsienio pareigūnų profesinio rengimo mokymo įstaigoms.


2017 metais būta ir daugiau naudingų įvykių – sėkmingai pertvarkytas Mokymo organizavimo skyrius, atnaujinta mokymo bazė, įsigyta mokomosios įrangos, vadovėlių, įrengta kompiuterinė skaitykla, nupirkta sporto priemonių, kursantų bendrabučiuose pakeisti baldai ir buitinė įranga, viename jų atlikti remonto darbai.


Apibendrindamas R. Nariūno pristatytą Pasieniečių mokyklos 2017 metų veiklos ataskaitą, jos viršininkas Vytautas Strolia konstatavo, kad, nežiūrint į nenumatytus sunkumus, kurie mokyklą palietė reorganizuojant Valstybės sienos apsaugos tarnybą, ji susitvarkė su iššūkiais ir dėkojo vadovybei už palaikymą pereinamuoju laikotarpiu, kolektyvui – už susitelkimą ir supratingumą.


Palankiai Pasieniečių mokyklos praėjusiųjų metų veiklą įvertino ir ataskaitiniame susirinkime dalyvavusieji VSAT vadovai, kaip vieną iš sėkmingai veikiančios mokyklos kriterijų nurodę pavyzdingai tarnaujančius jaunus pasieniečius.


Ataskaitinis susirinkimas baigėsi trumpa 2018 metų prioritetų apžvalga, kurių pagrindinis siekis – puikiai Valstybės sienos apsaugos tarnybai parengti pirmosios grandies pareigūnai.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве