English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Stovyklauja Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai

Pasieniečių mokykloje tris dienas truksiančioje stovykloje 35 Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai mokysis ir ilsėsis. Ši stovykla jiems jau tapo tradicija.     

 

Trečiadienį kadetai įsikūrė mokyklos bendrabučiuose. Jiems vyko pirmosios pamokos ir pažintis su pasieniečiais. Stovyklautojai lankėsi Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Pasieniečių muziejuje jiems buvo papasakota apie Lietuvos valstybės sienų apsaugą. Jaunuoliai pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Taip pat jauniesiems svečiams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais VSAT pareigūnais. Kadetams buvo parodyti VSAT veiklą pristatantys filmai. Jiems vyko rikiuotės užsiėmimas.

 

Ketvirtadienį jaunuoliai bandys sužinoti tai, ko mokosi būsimieji pasieniečiai, o kai kuriems iš jų – puiki galimybė pagilinti jau turimas žinias, prisiminti tai, kas buvo jau išmokta. Profesinių dalykų skyriaus specialistai moksleivius supažindins su įvairiais profesiniais, taktikos dalykais. Lazeriniame tire jaunuoliai pabandys šaudyti į taikinį iš mokomųjų ginklų, mokysis ardyti ir surinkti ginklus, susipažins su tarnyboje naudojama technika ir įranga. Kadetai sporto salėse sportuos, žais įvairius sportinius žaidimus, jiems bus parodyta kaip teisingai atlikti savigynos imtynių pratimus.

 

Penktadienį prieš išvykstant namo kadetai aplankys Medininkų pilies ekspoziciją, dalyvaus edukacinėje veikloje.

 

Ši stovykla puiki galimybė stovyklautojams įgyti patirties ir išbandyti save, sustiprėti fiziškai, išugdyti valią, discipliną, pagarbos jausmą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве