English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai ragina rinktis pasieniečio profesiją [PAPILDYTA]

Pasieniečių mokykloje besimokantys kursantai aktyviai populiarina savo pasirinktą profesiją. Jie vis dažniau pareiškia norą  kuratorei nuvykti į tas mokyklas, kuriose jie mokėsi. Į šiuos jų pageidavimus atsižvelgiama labai palankiai ir geranoriškai. Besimokantys kursantai vyksta į Lietuvos miestų ir rajonų mokyklose organizuojamus susitikimus su moksleiviais.


Žygimanto Liauksmino Kražių gimnazijoje penktadienį (lapkričio 10 d.) apsilankė mokyklos kursantas Lukas Juknevičius. Būsimasis pareigūnas ragino per 40 gimnazijos vyresnių klasių moksleivių rinktis pasieniečio profesiją.
Kursantas L. Juknevičius moksleiviams pasakojo apie mokyklą, pagrindinius atrankos reikalavimus, kursantų mokymosi ir gyvenimo sąlygas, socialines garantijas ir perspektyvas. Jis demonstravo vaizdinę medžiagą, dalino jiems lankstinukus, mokyklos bibliotekoje iškabino reklaminius plakatus.


Lapkričio 16 d. Pasieniečių mokyklos kursantai Andžej Naimovič ir Pavel Noreika profesiją propogavo Vilniaus r. Kalvelių ,"Aušros" gimnazijoje. Mokiniams itin aktualu buvo su stojimo atranka susiję klausimai, kursantų mokymosi sąlygos, buitis. Iškart po profesijos pristatymo mokyklos kursantai ir gimnazijos mokiniai sužaidė draugiškas krepšinio varžybas.

Lapkričio 17 d. Šv. Cecilijos gimnazijoje apsilankė mokyklos kursantė Viktorija Vilbikaitė.Kursantė pasieniečio profesiją ir Pasieniečių mokyklą pristatė daugiau kaip 40 vyresnių gimnazijos moksleivių. Supažindino su stojimų reikalavimais, socialinėmis garantijomis ir perspektyvomis. Papasakojo apie kursantų gyvenimo sąlygas, užsiėmimus ir laisvalaikį. Demonstravo vaizdinę medžiagą apie pasieniečio profesiją, rodė kursantų užsiėmimų nuotraukas, išvykas, suteikė galimybę apžiūrėti kulkos tūtas, dalino informacinius lankstinukus, gimnazijoje iškabino profesiją propoguojančius plakatus, uždavė klausimus iš pravesto pristatymo ir už atsakymus dalino dovanas.


Tą pačia dieną pasieniečio profesiją buvo propoguota ir kitame Lietuvos krašte - Žemaitijoje. Pasieniečių mokyklos kursantai Karolina Nastytė ir Arnas Macikas propogavo pasieniečio profesiją Šilutės "Vydūno" gimnazijoje, o jų bendramoksliai Paulius Arnašius ir Rigonda Urniežiūtė profesiją pristatė Šilutės pirmosios gimnazijos moksleiviams.


Kursantai ir toliau tęs lankymąsi Lietuvos vidurinio (bendrojo) lavinimo mokyklose.Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве